راه اندازی کمپین تبلیغاتی

بررسی کارشناسی پروژه های تبلیغاتی ، استفاده از تخصص ها و تیم های حرفه ای مشاوره ، تحقیقات و اجرا مشاوره های تخصصی در مسیر اجرای پروژه ها لازمه ی جلوگیری از بروز شکست ها است.

طراحی لوگو

برای آنکه بتوانید خود را برند کنید ، احتیاج به لوگویی مرتبط با کسب و کار خود دارید. طراحی این لوگو باید بصورت مفهومی ، ساده و ماندگار صورت پذیرد. لوگوی شرکت خود را به ما بسپارید.

پنل های پیامک زیتون

یکی از محصولات پر طرفدار شرکت زیتون، سامانه ارسال پیام کوتاه انبوه است , این سرویس توانسته توجه بیش از ۱۶۰۰۰ هزار کاربر سازمانی، شخصی و تجاری را به خود جلب نماید.

طراحی وبسایت

با هزینه ای بسیار اندک صاحب وبسایتی با تمامی امکانات شوید. در وبسایت خود آنچه را که لازم می دانید تبلیغ کنید ، با مشتریان خود در میان گذاشته و نهایتا برند شوید.

مشاهده نمونه کارهای طراحی شده

می توانید نمونه کارهای طراحی شده توسط فناوری اطلاعات زیفا را از اینجا مشاهده کنید.

ما بهترین ها را به شما پیشنهاد می دهیم

برتری های ما در طراحی وبسایت نسبت به سایر رقبا چیست؟

پشتیبانی ویژه

ممکن است حین استفاده از وبسایت خود با مشکلاتی مواجه شوید. این مشکلات از عوامل متعددی نشأت می گیرد و ممکن است شما دانش فنی لازم برای رفع آن ها را نداشته باشید. بنابراین یک سایت موفق احتیاج به پشتیبانی مادام العمر دارد. فناوری اطلاعات زیفا برای تمام وبسایت های خود به طور دائمی پشتیبانی فنی ارائه می دهد.

طراحی واکنش گرا

همانطور که می دانید ؛ با توجه به تولید و ساخت لوازم الکترونیکی متعدد با صفحات نمایشی متفاوت ، قطعا کاربران با دستگاه های متفاوتی به وبگردی می پردازند. لازم است وبسایت شما بتواند سایز های متفاوت صفحات نمایش را تشخیص دهد و خود را براساس آن تنظیم نماید.

طراحی زیبا و منحصر به فرد

می دانید ، اولین برخورد و نگاه هر شخص با وبسایت شما متوجه جذابیت و زیبایی آن خواهد بود ، برهمین اساس زیبایی در طراحی وبسایت شما برایتان حائز اهمیت است. کارشناسان گرافیک زیتون در تمام روند طراحی سایت بر منحصربه فرد بودن و زیبایی وبسایت شما نظارت کامل دارند.

کدنویسی کاملا استاندارد

رعایت اصول کدنویسی استاندارد در طراحی ، تعهد ماست. یک سایت استاندارد باید سئوی بالا ، تنظیمات دقیق و ترکیبی متحد داشته باشد. آنچه وبسایت شما را نسبت به سایرین متمایز خواهد کرد دقت در سئوی بالا ، کاربرپسند بودن و... خواهد بود. فناوری اطلاعات زیفا در تمام پروژه های خود بر اصول فوق متعهد است.

1106
تعداد کل پروژه ها
18
تعداد لوگوهای طراحی شده
16432
تعداد مشتریان سامانه پیام کوتاه
28
تعداد وبسایت های طراحی شده

ویژگی های خاص پنل های پیامک زیتون

  • زیتون پیامک
  • پیام صوتی
  • فکس انبوه
  • ارسال تلگرام

زیتون پیامک

یکی از محصولات پر طرفدار شرکت زیتون، سامانه ارسال پیام کوتاه انبوه است , این سرویس توانسته توجه بیش از ۱۶۰۰۰ هزار کاربر سازمانی، شخصی و تجاری را به خود جلب نماید، ویژگی های فنی منحصر بفرد و رابط کاربری واکنش گرا و جذاب زیتون پیامک باعث تمایز آن از سرویس های مشابه گردیده، سامانه ی پیام کوتاه زیتون دارای اپلیکیشن آندروییدی آنلاین و آفلاین می باشد.

ویس بالک

تماس اطلاع رسانی، تماس تبلیغاتی، تماس تلفنی جهت پیگیری مطالبات معوقه مشتریان همه و همه را به سرویس بالک ویس زیتون بسپارید. در حالت معمولی برای برقراری تماس تلفنی در جچم زیاد باید اپراتور و یا منشی استخدام نمایید، اما با داشتن اشتراک سرویس بالک ویس زیتون این کار براحتی یک کلیک انجام می شود.

ارسال و دریافت فکس

خدمت جدید شرکت فناوری اطلاعات زیتون در راستای ارائه راهکارهای نوین در کسب و کار. ارسال و دریافت فکس آنلاین به همراه خط مجازی با امکان ارسال به تمامی شماره های مورد نظر.

بدون نیاز به دستگاه فکس، خط تلفن و هرگونه سخت افزار و یا نرم افزاری، تنها از طریق وب سایت امکان ارسال و یا دریافت فکس ممکن می باشد.

پیام تلگرامی

یکی از امکانات ویژه پیامک زیتون امکان ارسال متن و تصویر در تلگرام می باشد. تلگرام پیام رسانی رایگان است که امکان استفاده از آن در گوشی های موبایل و سیستم های کامپیوتر وجود داشته و امروزه در میان مردم کشورمان رواج زیادی یافته است ؛ بطوریکه اکثر مردم از آن استفاده می کنند. ارسال در تلگرام علاوه بر  داشتن امکان ارسال عکس و متن به تعداد ۸۰۰ کاراکتر(معادل۱۶ پیام کوتاه) هزینه ای بسیار کمتر از ارسال پیام کوتاه دارد.

آنچه ما به شما ارائه می دهیم

طراحی انواع وبسایت

با هزینه ای بسیار اندک صاحب یک وبسایت با تمامی امکانات شوید و در تمامی مراحل نوشتار و تکمیل آن از مشاورین ما بصورت رایگان بهره مند گردید. در وبسایت خود آنچه را که لازم می دانید تبلیغ کنید ، با مشتریان خود در میان بگذارید و نهایتا برند شوید.

سامانه پیام کوتاه زیتون

به زبان خیلی ساده ، می توانید برای خود باشگاه مشتریان تشکیل بدهید ، مخاطبان خود را ذخیره و ثبت کنید ، به بانک شماره تلفن های متنوع اپراتورها دسترسی داشته باشید ، تبلیغات ارسال کنید ، مسابقات و نظرسنجی های متنوع اجرا نمایید.

طراحی آرم و لوگو

برای آنکه بتوانید خود را برند کنید ، احتیاج به لوگویی مرتبط با کسب و کار خود دارید. طراحی این لوگو باید بصورت مفهومی ، ساده و ماندگار صورت پذیرد. لوگوی شرکت خود را به ما بسپارید.

طراحی مجموعه پوستر نمایشگاهی

همواره برگزاری نمایشگاه ها می تواند مشتریان زیادی را برای شما جذب نماید. می توانید با هزینه ای بسیار اندک مجموعه پوسترهای نمایشگاهی کسب و کار خود را طراحی و در تبلیغات خود از آن استفاده کنید.

راه اندازی کمپین های تبلیغاتی

بررسی های کارشناسی پروژه های تبلیغاتی ، استفاده از تخصص ها و تیم های حرفه ای مشاوره و برنامه ریزی، تحقیقات و اجرا مشاوره های تخصصی در مسیر اجرای پروژه ها پیشگیری های حرفه ای از بروز شکست ها

برگزاری انواع دوره های تخصصی

فناوری اطلاعات زیتون مفتخر به اجرای دوره های آموزشی فتوشاپ در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ، ACDL ، طراحی اسلامی ، طراحی وبسایت براساس وردپرس ، کدنویسی (HTML) اچ تی ام ال و (CSS) سی اس اس می باشد.

ارسال هدفمند تبلیغات

با کمک ما می توانید در تمام شهرهای کشور تبلیغات و اطلاع رسانی های خود را بصورت هدفمند و با روش های متنوع اجرا نمایید.

نمونه کار

© طراحی و اجرا توسط فناوری اطلاعات زیفا