پنل ارسال انبوه تلگرام تیسل ؛ بهترین روش برای تبلیغ

ثبت و تبلیغ کانال های تلگرامی شما در وبسایت زیفا

پنل ارسال تلگرام تیسل ؛ امکان ارسال انبوه پیام در پیام رسان اجتماعی تلگرام را داراست. شما می توانید به راحتی متون و تصاویر خود را به راحتی توسط پنل ارسال نمایید و گزارش ارسال آن را نیز مشاهده بفرمایید.

پنل ارسال تلگرام تیسل قابلیت ارسال پیام های شما را به بانک شماره های تلفن دارد. می توانید از بانک شماره های موجود که به تفکیک های زیر تنظیم شده اند استفاده نمایید.

 • ارسال به بانک ایرانسل و همراه اول دائمی و اعتباری
 • ارسال منطقه ای
 • ارسال محله ای
 • ارسال براساس کد پستی
 • ارسال از روی نقشه و...

پنل تلگرامی تیسل مجهز به دفتچه مخاطبین با امکان گروه بندی مخاطبین شما می باشد. می توانید شماره های مورد نظر خد را طبق گروه بندی ذخیره نموده و برای آن ها پیام ارسال نمایید.

سامانه ارسال انبوه تلگرام

ارسال انبوه متن و تصویر در پیام رسان تلگرام

با خدمات تلگرامی ما آشنا شوید.

 • سامانه ارسال انبوه پیام در تلگرام

  سامانه ارسال تلگرام تیسل با قابلیت ارسال به مخاطبین شما و دسترسی به بانک های شماره تلفن به تفکیک های مختلف می تواند تمام نیازهای شما را پوشش دهد.
 • افزودن ممبر واقعی تلگرام به کانال شما

  در این مدل ما با استفاده از روش های متفاوت تبلیغاتی اقدام به بالا بردن اعضای کانال تلگرامی شما می نماییم.
 • افزودن ممبر فیک تلگرام به کانال شما

  در این مدل به کانال تلگرامی شما اعضای فیک افزوده می شود. توجه نمایید که این اعضا واقعی نبوده و معمولا پس از گذشت یکی دوماه توسط تلگرام شناسایی و حذف می گردند.
 • ارسال تبلیغات بصورت پوش ناتیفیکیشن

  در ارسال ناتیفیکیشن متن شما توسط نرم افزارهای مختلف بر روی گوشی های تلفن همراه به نمایش در می آید ؛ انتخاب اینکه افراد در کانال شما عضو شوند یا خیر با خودشان است.

مشاهده قیمت و تعرفه های خدمات تلگرام

فناوری اطلاعات زیفا مفتخر است که تمامی خدمات پیام رسان تلگرام را با کیفیت بالا و پاسخگویی مناسب به هموطنان عزیزمان ارائه دهد.

با توجه به حجم بالای سفارشات ، تمامی سفارش های عزیزان نهایتا طی 12 ساعت کاری انجام می گردد. قبل از آغاز افزایش عضو از تعداد اعضای کانال شما اسکرین شات گرفته می شود و پس از پایان کار نیز مجددا اسکرین شات گرفته می شود تا خیال شما از انجام سریع و به موقع کار راحت باشد. 

یکی از مسائل بسیار مهم و حائز اهمیت برای مشتریان پایین بودن قیمت خدمات می باشد ؛ البته باید مد نظر داشت که این پایین بودن قیمت ها نباید باعث افت کیفیت خدمات گردد. ما تضمین می کنیم ، با توجه به کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم کمترین هزینه ممکن را دریافت می نماییم. 

قاعدتا پس از انجام سفارشات و افزایش اعضای کانال شماتعدادی از ممبرهای دریافتی شما دچار ریزش می شود. این ریزش اعضا می تواند از مسائلی چون پشیمانی عضو ، ارسال مطالب نامناسب و ... نشأت بگیرد. به منظور حمایت از مشتریان عزیز همواره تعداد ممبر ارسالی به کانال شما از تعداد سفارشات بیشتر خواهد بود.

مشتریان عزیز می توانند قبل از سفارش از طریق شماره های 56071204-021 و 56078036-021 با دفتر فناوری اطلاعات زیفا تماس گرفته و با کارشناس مربوطه بصورت رایگان مشاوره نمایند. با کمک کارشناسان ما می توانید بسته و تعرفه مناسب برای کانال خود را راحت تر و آسوده تر انتخاب و استفاده نمایید.

پاسخگویی 24 ساعته و مناسب وظیفه ماست. به منظور سهولت ارتباط مشتریان عزیز با ما و ارتباط همیشگی با مشتریان در زمان خارج ساعات اداری می توانید با شماره تلفن همراه 09032838828 تماس گرفته و مسائل خود را در میان بگذارید. با توجه به حجم بالای تماس ها خواهشمند است از تماس های غیرضروری خودداری فرمایید.

قطعا کیفیت خدمات ما ، همیشه به مشتریانمان عملا ثابت گردیده است. انجام دقیق و با کیفیت سفارش مشتری ، دقیقا به همان روشی که با مشتری طی شده است تعهد ماست.

در ارسال تبلیغات فضای مجازی ؛ متنی که انتخاب می کنید بسیار حائز اهمیت است. اصولا باید متن شما به نوعی تنظیم شود که در همان نگاه اول بتواند نظر کاربران را جلب نماید. به منظور دقت و کمک به مشتری متن پیشنهادی ما توسط کارشناسان زیفا بررسی و در صورت احتیاج به تغییرات ؛ با هماهنگی این تغییرات اعمال و متن مناسب تنظیم می گردد.

در ارسال پیام های تبلیغاتی

به جهت اطمینان از متن تنظیم شده ، قبل از ارسال تبلیغ یک ارسال تست به مشتری انجام میشود تا پس از تایید ، ارسال انبوه پیام انجام شود.

سوالاتی که از ما زیاد میپرسند

ممبرهایی که ما برای کانال شما حذب میکنیم کاملا واقعی، ایرانی و متناسب با کانال شما میباشند و دارای اختیار میباشند که به دلایل مختلف ممکن است از کانال شما خارج شوند. فقط ممبرهای فیک هستند که در کانال به صورت ثابت میمانند چون اختیاری از خود ندارند و تا زمانی که تلگرام آنها را حذف نکند ثابت میمانند.

دلایل مختلف و زیادی برای ریزش اعضای کانال ها وجود دارد. کیفیت محتوا، تعداد پست ها در روز، تایم پست گذاری، موضوع کانال و … میتواند در شدت ریزش کانال شما دخیل باشد.

در این پکیج، افزایش اعضا اختیاری میباشد و افراد خودشان انتخاب می کنند که وارد کانال شما بشوند. البته ماندگاری آن ها در کانال شما دیگر به نحوه پست گذاری شما و جذب آن ها در کانال دارد.

دانلود برنامه تلگرام آندرویید

دانلود برنامه تلگرام IOS (اپل)

دانلود برنامه تلگرام ویندوز فون

دانلود برنامه تلگرام کامپیوتر

بالا