انواع محصولات در ووکامرس

انواع محصولات در ووکامرس

انواع محصولات در ووکامرس

انواع محصولات در ووکامرس | یکی از سوالاتی که به شدت پرسیده می شود این است که در ووکامرس چه محصولاتی می شود فروخت یا بهتر است بگویم انواع محصولات در ووکامرس چی هستند. قبل از اینکه در مورد انواع محصولات در ووکامرس صحبت کنیم باید این رو بگم در ووکامرس میتوانید هر چیزی که به ذهنتون میاد به فروش برسونید از فایل گرفته تا محصولات فیزیکی، حتی میتوانید محصولات با لایسنش بفروشید. یعنی شما میتوانید هر چیزی باز تاکید میکنم هر چیزی که در ذهنتون است و وجود دارد رو میتوانید در ووکامرس به فروش برسانید.

 

اگر بخواهیم انواع محصولات در ووکامرس رو دسته بندی کنیم میتوانیم به ۶ دسته تقسیم کنیم: 

  • محصولات فیزیکی
  • محصولات مجازی
  • محصولات دانلودی
  • محصولات گروهی
  • محصولات وابسته
  • محصولات لایسنس دار

 

نکته مهم: فروش انواع محصولات در ووکامرس به یک شکل است فقط نحوه تنظیم جعبه اطلاعات محصول متفاوت است که به صورت کامل جعبه اطلاعات محصول را برای هر مدل محصول آموزش میدهیم. 

 

**** برای مشاهده و دانلود جزوات آموزشی وردپرس کلیک کنید ****

 

محصولات فیزیکی

هر چیزی که به صورت فیزکی و قابل لمس باشد مانند لوازم خانه، لوازم ماشین، لوازم التحریر، پوشاک و … را میتوان به ساده ترین شکل ممکن در ووکامرس برای فروش قرار داد. این محصولات برای مشتری به صورت پستی ارسال می شوند که انواع ارسال پستی داریم.

محصولات مجازی

به محصولاتی که ارسال پستی ندارند و به صورت مجازی ارائه می شوند محصولات مجازی گفته می شود.

محصولات دانلودی

یکی دیگر از انواع محصولات، محصولات دانلودی است. مثل انواع فایل، مقاله، قالب وردپرس، افزونه وردپرس و هر چیزی که قابلیت دانلود داشته باشد.

محصولات گروهی

یکی دیگر از انواع محصولات، محصولات گروهی است. یعنی شما بخواید چند محصول رو در قالب یک محصول به فروش برسانید. مثلا دو محصول دارید یکی کتاب چاپی آموزش ووکامرس و یکی کتاب الکترونیکی آموزش ووکامرس، میخواهید این دو کتاب رو به صورت گروهی بفروشید. در ووکامرس میتواند این کار رو انجام دهید.

محصولات وابسته

بعضی وقت ها میخواهید محصولات دیگران رو بازاریابی کنید و داخل فروشگاه خود قرار دهید به این مدل فروش، فروش محصولات وابسته یا خارجی می گویند. در ووکامرس به راحتی میتوانید انواع محصولات وابسته یا همان خارجی رو به فروش برسونید.

محصولات لایسنس دار

بعضی وقت ها میخواهید محصولاتی مثل آنتی ویروس که لایسنس دارد رو به فروش برسانید. شما میتوانید برای فروش این مدل محصولات باز از ووکامرس استفاده کنید.


انواع محصولات در ووکامرس

انواع محصولات در ووکامرس

به زیفا امتیاز دهید
پشتیبانی زیفا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *