اهمیت بازدید پست ها در کانال تلگرامی

اهمیت بازدید پست ها در کانال تلگرامی

اهمیت بازدید پست ها در کانال تلگرامی

اهمیت بازدید پست ها در کانال تلگرامی

همه می دانیم که هرچه پست های یک کانال بازدید یا seen بیشتری بخورد در حقیقت اعتبار آن کانال بیشتر می شود. از طرفی بالا بودن بازدید پست های یک کانال نشان دهنده آن است که افراد بیشتری مطالب و محتوای آن کانال را مشاهده می نمایند.

افزایش بازدید کانال های تلگرامی از روش های مختلفی انجام می شود که طی این مقاله اصلی ترین این روش ها را مورد بررسی و کنکاش قرار می دهیم.  امیدواریم تا با این مقاله و راه کارها بتوانیم در مدیریت هرچه بهتر کانال تلگرامی شما تاثیرات مثبتی را بگذاریم.

 

بازدید پست تلگرام چیست؟

در هر کانال تلگرامی در زیر سمت راست محتوای منتشر شده توسط ادمین یک مشخصه عددی وجود دارد که در حقیقت نشان دهنده تعداد بازدیدهای آن محتوا می باشد. در بخش مذکور هر 1000 بازدید با نماد 1k شناسایی می شود. بنابراین اگر بازدید یک پست 2800 باشد این عدد با نماد 2/8k نشان داده می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که تعداد بازدید یک پست از عدد یک میلیون عبور کند با نماد 1M نشان داده خواهد شد. توجه نمایید ، سه اصطلاح بازدید ، ویو و سین به یک معنا هستند و هر سه مفهوم بازدید پست تلگرام را می رسانند.

 

راه های افزایش بازدید پست های کانال تلگرام :

الف- استفاده از ربات ها:

اهمیت بازدید پست ها در کانال تلگرامی

ساده ترین روشی است که بسیاری از ادمین ها از آن برای افزایش بازدید بهره می برند. این ربات ها انواع مختلفی دارند که رایج ترین آن ها ربات هایی هستند که اتوماتیک خودشان را داخل گروه ها و … اد می کنند و پست های شما را در این گروه ها منتشر کرده و برایتان بازدید جمع می نمایند. صد البته که این ربات ها در بسیاری از موارد موجبات مزاحمت کاربران را فراهم می نمایند.

اما ربات هایی نیز هستند که با روش های بهتری برای شما بازدید یا ممبر جمع می نمایند. بسیاری از مدیران کانال های تلگرامی اقدام به راه اندازی ربات های خدماتی نموده اند که در کاربر را واردار می نمایند برای استفاده از خدمات آن ربات عضو کانال خاصی شده یا پست های خاصی را مشاهده نمایند. فرض نمایید رباتی طراحی شده است که وضعیت لحظه ای جاده ها و آب و هوای کشور را اطلاع رسانی می نماید ، وقتی شما اقدام به استفاده از ربات نمودید با پیغامی مواجه می شوید که برای استفاده از خدمات این ربات باید پست های زیر را مشاهده نموده یا عضو کانال … شوید.

 

ب- ارسال پست های کانال تلگرامی در گروه های مختلف ( شیر کردن پست ها )

برای بالا بردن بازدید پست ها ، ادمین های کانال ها اقدام به راه اندازی گروه هایی نموده اند که اکثرا نام آن ها گروه های تبلیغاتی و امثالهم می باشد. معمولا جمعیت این گروه ها بسیار زیاد است و اکثر این جمعیت را ادمین های کانال های مختلف تشکیل می دهند. ماهیت وجود این گروه ها فوروارد نمودن پست های کانال های مختلف می باشد. می توانید در تعدادی از این گروه ها عضو شده و پست های خود را در آن ها فوروارد نمایید و از این طریق بازدید یا همان سین خود را بالا ببرید.

ج- تبادل محتوا با سایر کانال ها

تب زدن یا همان تبادل کردن یکی دیگر از روش های مرسوم به منظور افزایش بازدید پست های کانال هاست. در این روش ادمین های دو یا چند کانال مختلف پست های همدیگر را داخل کانال خود می گذارند و از این طریق بازدید خود را افزایش می دهند. ادمین ها معمولا این ار را آخر شب انجام می دهند.

د- تبلیغات در کانال های پرطرفدار

قطعا این روش برای شما هزینه هایی را به دنبال خواهد داشت. برای این کار شما کانال های پرطرفدار که در راستای کانال شما هستند را شناسایی کرده ، با ادمین آن ها ارتباط برقرار نموده و نهایتا با پرداخت هزینه ، تبلیغ پست و کانال خودتان داخل کانال مورد نظرتان قرار می دهید و از این روش برای خود بازدید و ممبر واقعی جمع می نمایید.

هـ- خرید بازدید تلگرام

آخرین روش بای افزایش بازدید پست های شما ، خید بازدید می باشد. در این روش شما می توانید با مراجعه به لینک https://zefa.ir/product-category/social-networking-services/telegram-services/telegram-visit/ بسته مورد نظر خود را انتخاب نموده و با پرداخت هزینه ای جزیی بازدید محتوای کانال خود را افزایش دهید.

 

 


 

اهمیت بازدید پست ها در کانال تلگرامی

اهمیت بازدید پست ها در کانال تلگرامی

اهمیت بازدید پست ها در کانال تلگرامی

اهمیت بازدید پست ها در کانال تلگرامی

اهمیت بازدید پست ها در کانال تلگرامی

 

 

به زیفا امتیاز دهید
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *