کاربرد پنل پیام کوتاه در مراکز خرید

کاربرد پنل پیام کوتاه در مراکز خرید

کاربرد پنل پیام کوتاه در مراکز خرید

یکی از راه های تبلیغات و حفظ مشتریان در یک مرکز خرید استفاده از پنل های ارسال پیام کوتاه و ارتباط گیری دائمی با افرادی است که حداقل یکبار از شما خرید نموده اند. متاسفانه امروزه به علت به کار گیری غیر متعارف و غیر تخصصی از سامانه های ارسال انبوه پیامک و ارسال های بی رویه و کور تبلیغاتی پیام کوتاه به صورت مستمر این سیستم تبلیغاتی محبوبیت خود را در میان مردم تا حد زیادی از دست داده است.

البته باید بگوییم همچنان می توانید  به روش اصولی و درست از این سیستم تبلیغاتی بهره مند شده و جواب مناسبی بگیرید. عضویت مشتریان در یک باشگاه مشتریان ساده و ارسال دوره ای پیام کوتاه به منظور اطلاع رسانی از جشنواره های فروش فوق العاده و یا تبریک سالروز تولد و … مشتریان می تواند تاثیر بسیار خوبی بر روی ان ها بگذارد.

 

در ادامه با برخی از تکنیک های موفق به منظور مشتری مداری پیامکی آشنا می شویم:

 

۱- هنگام صدور فاکتور خرید مشتری ، شماره تلفن همراه وی را درخواست نمایید .

۲- چند دقیقه پس از خروج مشتری از فروشگاه با ارسال پیامی از او تشکر کنید. این کار باعث می شود احساس کند برای او ارزش قائل هستید و به فرآیند مشتری سالاری اهمیت می دهید . مانند: ” مشتری گرامی از خرید شما سپاسگذاریم به امید دیدار مجدد شما در خریدهای آتی “

۳- عرضه لوازم جانبی کالایی که مشتری خریده است را با ارسال یک پیام به وی اطلاع دهید. مشتری با خواندن این پیام به این باور می رسد که همواره او را به یاد دارید. مانند: ” مشتری گرامی عرضه مدل های جدید کیف لپ تاپ آغاز شد “

۴- در فواصل زمانی متناوب چنانچه حراج یا تخفیفات خاصی در ارتباط با آغاز فصل جدید پیش رو دارید از طریق پیامک به مشتریان قدیمی خود اطلاع دهید چرا که بهترین خریداران محصولات شما کسانی هستند که از کیفیت کالای شما اطمینان داشته و جزء خریداران قبلی شما باشند.

۵- با ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید در احساسات او شریک هستید.

۶- هنگامی که شعبه جدیدی افتتاح می کنید یا تسهیلاتی برای فروش کالاها در نظر می گیرید پیام حاوی تغییرات ایجاد شده برای مشتری ارسال کنید. با این روش به مشتری ثابت می کنید به فکر آسایش و راحتی او هستید.

 


 

برای ثبت نام دریافت سامانه های هوشمند پیام کوتاه زیتون بر روی عکس زیر کلیک نمایید.

زیتون پیامک + زیفا + سامانه پیام کوتاه زیتون + فناوری اطلاعات زیفا

 


 

کاربرد پنل پیام کوتاه در مراکز خرید

کاربرد پنل پیام کوتاه در مراکز خرید

کاربرد پنل پیام کوتاه در مراکز خرید

کاربرد پنل پیام کوتاه در مراکز خرید

کاربرد پنل پیام کوتاه در مراکز خرید

فناوری اطلاعات زیفا ؛ همراه همیشگی شما

https://zefa.ir/

به زیفا امتیاز دهید
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *