۱۲ مورد از بهترین افزونه‌های ماشین حساب برای وردپرس

۱۲ مورد از بهترین افزونه‌های ماشین حساب برای وردپرس


شما به همراه وردپرس می‌توانید انواع وب سایت را بسازید. وردپرس در ۲۷ می سال ۲۰۰۳ توسط مت مولنوگ راه اندازی شد. شاید شما به دنبال راهی باشید برای این که ویژگی‌های خاص را به وب‌سایت خود اضافه کنید ، راه حل این مشکل افزونه و یا همان پلاگین می‌باشد. اینها از افزونه‌هایی می‌باشند که شما می‌توانید آن‌ها را در سایت وردپرس خود نصب کنید و گزینه‌ها و عملکردهای جدید را ببینید. در این مقاله قصد داریم در مورد افزونه یا پلاگین و بهترین افزونه‌های ماشین حساب در وردپرس صحبت کنیم و مطالبی را درمورد آن در اختیار شما قرار دهیم. به شما پیشنهاد می‌شود که تا پایان این مقاله‌ی آموزنده با  وب سایت زیفا همراه باشید.

افزونه چیست؟ ( پلاگین چیست؟ )

در واقع افزونه و یا همان پلاگین ابزار و یا نرم افزاری می‌باشد که شما می‌توانید با کمک آن‌ها بدون اینکه به نوشتن دستی یا ویرایش کد نیازی داشته باشید ، بر روی وبسایت خود طراحی و یا تغییر ایجاد کنید. در واقع ، کار با پلاگین‌ها هیچ محدودیتی ندارد و لازم است بدانید که برای هر کاری که شما می‌خواهید انجام دهید ، یک پلاگین مخصوص وجود دارد.

در افزونه‌ی ماشین حساب وردپرس باید دنبال چه چیزی بود؟

در واقع ، افزونه های ماشین حسابی مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها در سایت وردپرس خود به کار ببرید. بعضی از افزونه‌های ماشین حساب را نیز می‌توانید جهت ایجاد هر ماشین حساب مورد نظری استفاده کنید. اما ممکن است این کار سخت باشد و یا کار زیادی داشته باشد. پس می‌توانید افزونه‌ای را انتخاب کنید که دارای الگوی ماشین حساب از قبل ساخته شده برای نوع ماشین حسابی باشد که می‌خواهید ایجاد کنید. اما مهم است که یک ماشین حساب پاسخگو انتخاب کنید که در تلفن همراه و رایانه خوب به نظر برسد. ممکن است بخواهید افزونه‌‌ای انتخاب کنید که به شما امکان دهد ، رنگ ها و سبک‌های ماشین حساب خود را مطابق با سلیقه‌ی خود تغییر دهید تا بتواند با طرح رنگ وبسایت شما یکی باشد.

در ادامه قصد داریم ۱۲ مورد از بهترین افزونه‌های ماشین حساب برای وردپرس را به صورت تیتروار نام ببریم.

۱.ماشین حساب‌های با فرم‌های قابل توجه

۲.ماشین حساب وام مسکن پاسخگو: که مناسب برای وب سایت‌های املاک می‌باشد.

۳. ماشین حساب قیمت اندازه گیری: که برای اجرای یک فروشگاه اینترنتی مناسب می‌باشد.

۴. ماشین حساب استاتیک وام وردپرس: یک افزونه مفید املاک می‌باشد که به کاربران امکان می‌دهد که وام خود را برای پرداخت تخمین بزنند.

۵.ماشین حساب وام: که یکی دیگر از افزونه‌های حسابگر وام مسکن می‌باشد.

۶. ماشین حسابcc BMI : که ماشین حساب شاخص توده بدنی انسان می‌باشد و در وب سایت‌هایی که در مورد سلامت و تناسب اندام فعالیت می‌کنند استفاده می‌شود.

۷.ماشین حساب stylish cost :که یک روش عالی می‌باشد برای اینکه مشتریان سفارش‌های فوری خود را ارائه دهند.

۸.هزینه YITH WOO تجارت کالا : این افزونه بسیار مفید می‌باشد و به شما کمک می‌کند که هزینه کالاها را اضافه کنید. همچنین شما می‌توانید هزینه محصول ، هزینه حمل و نقل و پردازش ، و پرداخت را برای هر محصول نیز بیان کنید.

۹. گزینه‌های محصول Woocommerce و فرمول‌های محاسبه قیمت

۱۰. قیمت Woocommerce بر اساس کشور : در واقع این افزونه از ویژگی جغرافیایی برای حدس زدن محل مشتری بهره می‌برد و سپس قیمت گذاری را به ارز محلی نشان می‌دهد.

۱۱. فرم زمینه محاسبه شده: فرم محاسبات فیلد این امکان را به کاربران خود می‌دهد تا فرم‌هایی را ایجاد کنند و محاسبات ریاضی را در بین زمینه‌های فرم انجام دهند.

۱۲. ماشین حساب بازپرداخت وام و فرم: این افزونه مناسب حساب بازپرداخت وام و فرم درخواست می‌باشد. و اگر شما یک وبسایت مالی و یا کسب و کار دارید می‌توانید برای مطابقت با سایت خود آن را نیز سبک کنید.

سخن پایانی

شما در این مقاله با وردپرس ، افزونه و یا همان پلاگین آشنا شدید و مطالبی را در مورد آن دریافت کردید. همچنین شما در این مقاله دریافتید که بهترین افزونه‌های ماشین حساب در وردپرس کدامند. جهت مطالعه‌ی مطالب بیشتر به بخش مقالات وبسایت زیفا مراجعه کرده و از مطالب آموزنده ما بهره‌مند شوید و لذت ببرید. شما نیز می‌توانید در بخش مقالات این وبسایت مقالاتی مربوط به وردپرس ، مزایا و معایب آن ، و همچنین ویژگی‌های آن را مطالعه کنید.

به زیفا امتیاز دهید
نیوشا رنجبر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *