5 دلیل برای طراحی سایت های چند منظوره

طراحی سایت + طراحی سایت چند منظوره + فناوری اطاعات زیفا

5 دلیل برای طراحی سایت های چند منظوره

 

داشتن یک وب سایت فقط به شما اجازه می دهد که تمامی خدمات و محصولات خود را در یک محل به نمایش بگذارید. حال تصور کنید که چند وب سایت مختلف دارید و طراحی سایت هر کدام به گونه ای است که بر روی سرویس ها و خدمات مختلف تمرکز نموده اند.

 

یک طراحی سایت در زمینهء تجارت الکترونیک بدین صورت است که احتمالاً شامل صدها صفحه که هر یک از محصولات خود را با جزئیات کامل در آن توضیح می دهند. داشتن وب سایت های متعدد و کوچک به شما این اجازه را می دهد که محصولات و خدمات خود را طبقه بندی نموده و در یک وب سایت مرتبط و هدفمند لیست نمایید.

 

به عبارت ساده تر، طراحی سایت های چند تایی و یا وب سایت های کوچک به صورتی است که با تمرکز بر روی محتوا و هدایت ترافیک، وب سایت اصلی را حمایت و پشتیبانی می کنند. شما در صورتی می توانید اقدام به طراحی سایت چندتایی نمایید که دارای تجربهء لازم در هر یک از زمینه های مختلف داشته باشید.باید به خاطر داشته باشید طراحی سایت های کوچک (میکرو) هر یک نیاز به مقدار زیادی زمان و منبع اختصاصی به جهت طراحی وب سایت دارد.

 

شما می توانید طراحی وب سایت های چندتایی(چندمنظوره) را به روش های زیر انجام دهید:

 

– استفاده از نام دامنهء متفاوت برای هر یک از سایت های کوچک

–  ایجاد یک زیر دامنه (sub domain) برای هر یک از وب سایت های چندتایی

– ایجاد یک پوشهء چند تایی در داخل وب سایت اصلی

 

 

 

استفاده از هر کدام از موارد فوق بستگی به منابع موجود در طراحی سایت شما دارد. اما بهترین نتایج برای بهینه سازی وب سایت، با ایجاد یک نام دامنهء متفاوت برای هر یک از وب سایت های چند منظوره بدست می آید. مزایای ساخت و طراحی سایت های چندتایی و چند منظوره به شرح زیر می باشد:

 

 

 

از خرابی وب سایت ها نترسید؛ حتی اگر یکی از وب سایت ها از کار بیافتد و down شود، تمامی وب سایت های کوچک دیگر در حال اجرا و run خواهند بود.

اگر شما دارای یک وب سایت اصلی هستید که دچار از کار افتادگی سیستم شده است، مطمئن باشید که مقدار زیادی از ترافیک وب سایت خود و یا مشتریان بالقوه خود را از دست خواهید داد.

افزایش کیفیت بک لینک؛ شما می توانید هر یک از وب سایت های کوچک خود را به وب سایت اصلی لینک دهید. در واقع با این کار تعداد بک لینک های با کیفیت وب سایت اصلی را افزایش می دهید. به طور حتم این امر منجر به افزایش رتبه بندی در لیست موتورهای جستجو و هدایت ترافیک به وب سایت اصلی خواهد شد.

تعداد وب سایت های معتبر؛ اگر بهینه سازی وب سایت های کوچک(micro) به خوبی انجام پذیرد،در طی یک دورهء زمانی این وب سایت های کوچک شروع به نگهداری و پشتیبانی مناسبی از خود و وب سایت اصلی خواهد کرد. چنین وب سایت هایی بعد ازگذشت مدت زمان کوتاهی تبدیل به وب سایت های معتبر در زمینه کاری خود خواهند شد. این امر باعث ایجاد یک تجربهء ارزشمند و واقعی از طراحی وب سایت های کوچک خواهد شد.

شما می توانید امپراتوری آنلاین خود را گسترش دهید؛ طراحی سایت های چند تایی و چند منظوره این فرصت را به کسب و کار شما خواهد داد تا سطح تجاری خود را ارتقاء دهید. هنگامی که وب سایت های کوچک شما شروع به گرفتن رتبه های مناسب در لیست موتورهای جستجوی محلی نماید، می توانید بر روی گرفتن نتایج رتبه های بالا در موتورهای جستجوی دیگر کشورها تمرکز نمایید.

می توانید بر روی نیازهای مشتریان خود تمرکز نمایید؛ شما می توانید با استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل وب سایت، نقش مهمی در درک رفتارها و فعالیت های بازدیدکنندگان خود ایجاد نمایید. با استفاده از این ابزار بررسی وب سایت می توانید از میزان بررسی نفوذ وب سایت های کوچک خود در دیگر کشورها نیز آگاه شوید. این کار به شما اجازه می دهد که از بازار خدمات خود در دیگر کشورها آگاهی پیدا کرده و آن را بررسی نمایید.

 

 

 

از این روش میتوانید دیدگاه های مهمی بدست آورده و با استفاده از اطلاعات مفید بدست آمده، تصمیم گیری استراتژیکی برای کسب و کار خود بنمایید.

 

به عنوان مثال یکی از موفق ترین طراحی سایت های چند تایی و چند منظوره، گوگل می باشد. گوگل دارای وب سایت های کاملاً یکپارچه زیادی از جمله (گوگل Adwords ، گوگل Adsense و ابزارهای مدیریتی گوگل و غیره) می باشد. وهر یک از این وب سایت های کوچک تبدیل به یک سایت کاملاً معتبر شده است. طراحی وب سایت های چندتایی و چند منظوره و حفظ و نگهداری از آنها کار ساده ای نیست، که البته با تلاش و زمان کافی برای شما نتایج موفقیت آمیزی ایجاد خواهد کرد.

5 دلیل برای طراحی سایت های چند منظوره

5 دلیل برای طراحی سایت های چند منظوره

5 دلیل برای طراحی سایت های چند منظوره

5 دلیل برای طراحی سایت های چند منظوره

5 دلیل برای طراحی سایت های چند منظوره

به زیفا امتیاز دهید
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *