برگزاری بوت کمپ آموزش سئو مقدماتی با همکاری خانه خلاق آینده سازان

برگزاری بوت کمپ آموزش سئو مقدماتی با همکاری خانه خلاق آینده سازان

با سلام و احترام،

به اطلاع همه کاربران گرامی بین سنین ۱۳ تا ۱۸ سال می‌رسانیم که در فناوری اطلاعات زیفا با کمک شهرداری تهران و خانه خلاق آینده سازان، برگزارکننده دوره بوت کمپ آموزش سئو مقدماتی تحت طرح تابستانی هزار امید هستیم.

 

جزئیات دوره:
– موضوع: سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو)
– سنین مشمول: بین ۱۳ تا ۱۸ سال
– روزهای برگزاری: ۲۷ و ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۲
– مدت دوره: دو روز
– مکان برگزاری: خانه خلاق آینده سازان
– همراه با گیمیفیکیشن و آموزش‌های پروژه محور

 

هدف از دوره:

این دوره با هدف آشنایی دختران نوجوان با اصول و تکنیک‌های سئو، کمک به توسعه مهارت‌های دیجیتالی و تجربه‌ی یادگیری جذاب و پرانگیزه برای ایجاد تغییر در فضای مجازی طراحی شده است. با ثبت‌نام در این دوره، دانش‌آموزان می‌توانند با بهره‌گیری از مفاهیم سئو، تأثیر محتوا و وب‌سایت‌ها در جستجوهای اینترنتی را درک کنند و بتوانند با استفاده از این مهارت‌ها، وب‌سایت‌ها و محتواهای مفید خود را به نحو احسنت به مخاطبان موردنظرشان معرفی کنند.

 

ترمیم آینده:

همانطور که می‌دانید، مهارت‌های دیجیتالی از اهمیت بسیاری در جوامع امروزی برخوردار هستند. این دوره امکان فراگیری مهارت‌های جدید، پیشرفت در حوزه‌ی فناوری اطلاعات و بهبود آینده را در اختیار دختران عزیز می‌گذارد. با مشارکت فعال در این دوره، شما می‌توانید در جهت ترمیم آینده‌ی خود و جامعه‌ی اطرافتان گام‌های موثری بردارید.

تمام دختران علاقه‌مند به فناوری اطلاعات و دنیای دیجیتال دعوت می‌شوند تا در این دوره فوق‌العاده مفید و متفاوت شرکت نمایند و با ما به سوی دنیای جذاب نوآوری همراه باشند. همچنین، از شما خواهش می‌کنیم این اطلاعیه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید تا فرصت‌های یادگیری ارزشمند را با همه نوجوانان به اشتراک بگذاریم.

 

با امید دیدار شما در بوت کمپ آموزش سئو مقدماتی،

تیم فناوری اطلاعات زیفا

 


 

5/5 - (18 امتیاز)
آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *