همکاری با خانه خلاق دال

با افتخار اعلام می‌کنیم که شرکت فناوری اطلاعات زیفا به منظور حمایت از حوزه نوآوری و نوآوری اجتماعی، تفاهم نامه ای با خانه خلاق دال به امضاء رسانده است.

این تفاهم‌نامه نشان از تعهد ما نسبت به ارتقاء و توانمندسازی و آشنایی افراد در خلق، گسترش و نهادینه‌سازی نوآوری اجتماعی برای ارتقاء کیفیت زندگی دارد.

نگاهی به خانه خلاق دال

خانه خلاق و نوآوری دال، محل جمع شدن افرادیه که تصمیم دارن جامعه رو جای بهتری برای زندگی تبدیل کنن. ما در دال، یک هدف مشترک داریم اینکه با لطف خدا، حال خوب خودمون رو به کسب و کارها انتقال بدیم و حال خوب کسب و کارها رو به همه جامعه انتقال بدی…!

باورهای دال

چیزی که در این مرکز به آن باورداریم نیاز به ایجاد یک فرهنگ نوآورانه هست؛ فرهنگی که دنبالش هستیم؛ فرهنگِ همکاری، فرهنگ ارتباط و فرهنگ توسعه جمعی ایده‌هاست.. این یعنی عضوی از یک مجموعه بودن… ما معتقدیم تا وقتی که خودمون نتونیم جامعه کوچیک خودمون رو توی دال توسعه بدیم، نمی‌تونیم به توسعه جامعه بزرگ ملّی‌مون کمک کنیم؛ دال قراره یه مرکز پویا و یه فضای پرانرژی و خلاق باشه که حجم زیادی از پیشنهادهای جذاب، شدنی و البته سرمایه‌‏پذیر رو به کسب‏وکارهای اجتماعی تبدیل کنه.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
علی محمدی تبار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *