تفاهم نامه همکاری میان فناوری اطلاعات زیفا و رویداد نما

تفاهم نامه همکاری میان فناوری اطلاعات زیفا و رویداد نما

به اطلاع کاربران عزیز می رساند مجموعه زیفا به منظور حمایت از حوزه نوآوری مشارکت های اجتماعی جوانان، تفاهم نامه ای را با رویداد ملّی نما به مرحله اجرا رساند. براساس این تفاهم نامه، نفرات برتر این رویداد مورد حمایت و منتورینگ در زمینه طراحی وب سایت، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی قرار خواهند گرفت.

  • لازم به ذکر است که طراحی سایت و پوسترهای تبلیغاتی این رویداد مهم و ارزشمند نیز توسط مجموعه زیفا انجام شده و مورد توسعه قرار می گیرد.

 

معرفی رویداد مشارکت های اجتماعی نما

رویداد نما، یک تجربه منحصربه‌فرد است که به همراه شما جوانان نوآور، به سمت مشارکت اجتماعی و حل مسائل اجتماعی پیش می رود. این رویداد در سراسر کشور در قالب بوت‌کمپ‌های مسئله تا ایده برگزار می‌شود و مسیری را برای یافتن راهکارهای خلاقانه به مشکلات اجتماعی پیش رو می‌گذارد. ما در رویداد نما بهره‌گیری از اصول حوزه خلاقیت و نوآوری را با تکیه بر اصول نوآوری آموزشی ترکیب کرده‌ایم. با استفاده از ابزارها و روش‌های جدید، فرایند یادگیری را برای شما جذاب و عملی می‌کنیم و شما را در خلق ایده‌های قابل قبول و سرمایه‌پذیر هدایت می‌کنیم. همراهی‌تان در این رویداد به ما افتخار می‌دهد. با هم، می‌توانیم مسیر حل مشکلات اجتماعی را به طور تخصصی از گذرگاه مشارکت‌های اجتماعی طی کنیم و به جامعه‌ای بهتر نزدیک شویم. همچنین، این رویداد فرصتی عالی برای شبکه‌سازی، یادگیری از دیگران و تبادل تجربیات است. با ارائه‌ی نمونه‌های موفق، به یکدیگر الهام می‌بخشیم و به رشد فردی و اجتماعی خود و دیگران کمک می‌کنیم. به ما بپیوندید تا یکدیگر را در سفر نوآوری و مشارکت اجتماعی همراهی کنید.

5/5 - (9 امتیاز)
آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *