حضور زیفا در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

حضور زیفا در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

فناوری اطلاعات زیفا، در ۲۶ نمایشگاه بین المللی الکامپ حضور یافت. از شما همراهان و بازدیدکنندگان دعوت می کنیم تا با بازدید از غرفه زیفا در نمایشگاه همراه ما باشید و از تخفیف خدمات زیفا بهره مند شوید. حضور شما و بیان نقطه نظراتتان مایه پیشرفت و دلگرمی ما خواهد بود.

تاریخ برگزاری: ۴ الی ۷ تیر ماه ۱۴۰۲

ساعت بازدید: ۹ صبح الی ۱۸ عصر

آدرس نمایشگاه: تهران – بزرگراه چمران – محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

آدرس غرفه: سالن غرفه های استارت آپ ها

 

تخفیف ویژه زیفا به بازدیدکنندگان

به مناسبت برگزاری نمایشگاه، تمامی خدمات طراحی سایت زیفا برای کاربران، به مدت یک هفته شامل تخفیف ۵۰ درصدی خواهد بود. لازم به ذکر است این تخفیف، به طور ویژه برای بازدیدکنندگان از غرفه زیفا در نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

 

معرفی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ

نمایشگاه الکامپ در عرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوی و راهکارهای صنایع الکترونیک، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران و بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. 

نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت های بازار به جایگاه سازی محصولات و خدمات خود پرداخته و عملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری  مشتریان و استفاده کنندگان قرار می دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند. دستیابی به اقتصاد دانش بنیان و عمق بخشی به اقتصاد زیست بوم فناوری کشور جز با مشارکت فعال تمامی ذینفعان اقتصاد و تحول دیجیتال در حوزه های مختلف الکترونیک، کامپیوتر(سخت افزار و نرم افزار) و حضور مقتدرانه بازیگران بخشهای مختلف اقتصادی، صنعتی و خدماتی کشور محقق شدنی نیست.

سازمان های دولتی به شکل گسترده تر، دستاوردهای خود را برای مردم و کسب و کارهای بخش خصوصی به نمایش گذاشته تا با یاری جستن از توان های مردمی و جذب مشارکت ها خدمات دولتی را توسعه داده و در دسترس عموم قرار دهند. به منظور اشتراک مساعی، شبکه سازی و هم افزایی تجربیات فن سالاران در حوزه های گوناگون ICT  در بخش الکام تاکز به گفتمان سازی در حوزه های تحول دیجیتال، اقتصاد دیجیتال، دولت الکترونیک و هوشمند سازی شهرها و بسیاری از مقولات راهبردی و یا عملیاتی در حوزه الکترونیک و کامپیوتر پرداخته می شود.
از آنجا که  خلق  آینده_بهتر با درخشش ستاره های نوظهور الکام استارز امکان پذیر می شود، به مانند  ادوار گذشته  و با تخصیص ظرفیت مضاعف مادی و معنوی، میزبان صدها  ستاره فعال پر شور و نوآور در بخش رقابتی کسب و کارهای نوپا در نمایشگاه امسال خواهیم بود. بی تردید، تحقق رویای ایران دیجیتال، مستلزم پرورش و توانمند سازی سرمایه های ارزشمند انسانی است که در بخشی مجزا با نام الکام جابز به آن پرداخته خواهد شد. مهارت افزایی و توانمند سازی نیروی انسانی پویا و هدایت آن به سمت کسب و کارهای مرتبط، یکی از مهمترین بخش های الکامپ  می باشد که بصورتی تعاملی و منطبق با نیازهای روزآمد بازار کار داخلی و بین المللی  برگزار خواهد شد.

 


 

مشاهده و دانلود پوستر ۲۶ نمایشگاه بین المللی الکامپ

مشاهده و دانلود پوستر ۲۶ نمایشگاه بین المللی الکامپ

 


 

4.8/5 - (29 امتیاز)
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *