آموزش ساخت شماره مجازی رایگان

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان

شماره مجازی یکی از قابلیت هایی است که شما می توانید بدون استفاده از سیم کارت ، از شماره یک کشور دیگر بهره مند شوید. همانطور که اسم آن مشخص است ، این شماره وجود حقیقی نداشته و از بسیاری از امکانات سیم کارت های عادی محروم است. اکثر این شماره ها و نرم افزار هایشان تحت وب بوده و برای استفاده از آن تنها نیاز به اینترنت دارید.

 

اگرچه ساخت برخی شماره های مجازی رایگان است اما برخی امکانات آن نظیر برقراری تماس با دریافت هزینه از مشترکین انجام می شود که البته بسیار کمتر از هزینه های اپراتور های مختلف است. شماره مجازی های رایگان معمولا موقت می باشند و برای استفاده طولانی مدت و ثبت آن ، نیاز به پرداخت هزینه می باشد.

 

استفاده از برنامه های مختلف نیازمند شماره شخصی می باشد و احراز هویت شما از طریق آن انجام می شود. برخی برنامه ها شماره شما را به دیگر کاربران نمایش می دهند. بسیاری از افراد نیاز دارند تا علاوه بر شماره خط های خود ، حساب و اکانت های دیگری نیز در شبکه های اجتماعی داشته باشند. با استفاده از شماره مجازی ، این امر به راحتی امکان پذیر است.

 

آموزش ساخت شماره مجازی با برنامه TextNow

TextNow از هر دو سیستم عامل اندروید و ای او اس پشتیبانی می کند و از بهترین برنامه ها برای ساخت شماره مجازی می باشد. با ثبت نام در این برنامه یک شماره مجازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که قادر خواهید بود با استفاده از آن ، به ساخت اکانت ، برقراری تماس صوتی ، تماس تصویری و ارسال و دریافت پیامک ، اقدام نمایید.

 

برای دانلود برنامه ساخت شماره مجازی TextNow کلیک کنید

 

یکی از مزیت های برنامه TextNow امکان ثبت نام با ایمیل ، فیسبوک ، اپل آیدی و حساب گوگل می باشد که با انتخاب هرکدام می توانید وارد برنامه شوید.

 

 

 

در مرحله بعد شما باید یک پیش شماره برای شماره مجازی خود انتخاب کنید. معروف ترین شماره های مورد استفاده عبارتند از 920-921-922-… که شماره های آمریکا حساب می شوند.

در مرحله آخر نیز شما باید یکی از شماره های پیشنهادی برنامه را انتخاب کنید تا برای شما فعال شود.

 

دور زدن تحریم با استفاده از شماره مجازی

یکی از مهمترین مزیت های استفاده از شماره مجازی برای ایرانیان ، رفع اثر تحریم های اعمال شده از طرف سایت ها و شرکت های مختلف بر خدمات می باشد. به همنی دلیل می توان به سادگی و با ساخت یک شماره مجازی از سرویس مورد نظر خود استفاده کنید.

 


آموزش ساخت شماره مجازی رایگان

آموزش ساخت شماره مجازی رایگان

به زیفا امتیاز دهید
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *