سوالات متداول در مورد اینستاگرام

سوالات متداول در مورد اینستاگرام

سوالات متداول در مورد اینستاگرام

همواره برای کاربران جدیدی که به تازگی وارد اینستاگرام شده اند ، سوالاتی به وجود می آید و ذهنشان را درگیر می کند که اکثرا جواب آن را نمی دانند. فناوری اطلاعات زیفا در نظر دارد تا در این مقاله به برخی از این سوالات متدوال در مورد اینستاگرام به شما پاسخ دهد ؛ با ما همراه باشید.

 

  •  سوال برایتان پیش می آید که نمیخواهید فردی را دنبال کنید ، اما به اشتباه آن را فالو کرده اید؟

وارد پروفایل فرد مورد نظر شوید و روی آیکون آدمک که در کنار کادر فالو وجود دارد کلیک کنید و گزینه لغو دنبال کردن را انتخاب کنید. یا بالعکس همچنین نمیخواهید که او جز فالوور های شما باشد یعنی جز افرادی که شما را دنبال میکند میتوانید از قسمت فالوور های خود فرد مورد نظر را پیدا و روی سه نقطه کلیک کنید و گزینه لغو دنبال کردن را انتخاب کنید. این در صورتی است که حتی اینستاگرام به او اطلاع نمیدهد که از دنبال کردن شما آنفالو شده است. 

گزینه بعدی بلاک کردن است میتوانید به پروفایل شخص مورد نظر بروید و روی سه نقطه کلیک کنید و  سپس Block User را انتخاب کنید.

 

  •  چگونه صفحه خود را خصوصی کنیم ؟

باید صفحه خود را خصوصی کنید تا افراد با تایید شما صفحه شما را مشاهده کنند. برای اینکار به تنظیمات اینستاگرام خود بروید و تیک گزینه   Private Account  را فعال کنید.

 

  •  چگونه تاریخچه جستجوی اینستاگرام را پاک کنیم ؟

برای این منظور کافی است وارد تنظیمات اینستاگرام شده و گزینه Clear Search History را انتخاب کنید.

 

  • چگونه کسی را زیر پستی که خوشمان آمده mention کنیم ؟

برای اینکه پست انتخابی را برای کسی بفرستید هم میتوانید آن را از طریق دایرکت به فرد مورد نظر ارسال کنید که برای این کار کافی است روی علامت موشک زیر عکس کلیک کنید و آن را به فرد مورد نظرتان ارسال کنید.

 

  •  چگونه کاربری را روی پست خود تگ کنیم ؟

بعد از انتخاب عکس مورد نظر خود و  بعد از اینکه متن دلخواه خود را برای عکس خود انتخاب کردید در همان صفحه، گزینه ی Add Location برای امکان قرار دادن مکان وجود دارد ( که با اضافه کردن مکان مورد نظر بعد از اینکه پستتان را منتشر کردید در بالای پست شما زیر نام کاربری شما مکان نمایش داده میشود) و گزینه ی Tag People برای تگ کردن افراد روی پست است که با انتخاب آن روی عکس ضربه بزنید و مانند منشن کردن که در سوال قبل پاسخ داده شد ؛ عمل کنید.

 

  •  اگر پست کسی را ببینیم ولی لایک نکنیم او متوجه خواهد شد ؟

اگر پست او را لایک کنید وی از این عمل مطلع خواهد شد زیرا از طریق نوتیکیشن اینستاگرام به او اطلاع داده میشود. ولی اگر فقط نگاه کنید متوجه نخواهد شد که آیا شما آن پست را دیده اید یا خیر.

 

  •  چگونه لینک وب را وارد صفحه اکانت خود کنیم ؟

اگر چنانچه قصد این را داریم که لینک سایت یا صفحه وبی را در صفحه خود قرار دهیم کافی است ، وارد تنظیمات شویم و روی Edit Profile بزنیم سپس در قسمت Website لینک مورد نظر خود را وارد کنیم. در آخر روی علامت تیک مانند در بالا سمت راست بزنیم تا تغییرات ذخیره شوند.

 

  •  چگونه می توان تمام عکس هایی را که از ابتدا تا کنون لایک کرده ایم را مشاهده کرد ؟

وارد حساب کاربری خود می شویم و سپس وارد تنظیمات اینستاگرام خود شده و گزینه Posts You’ve Liked رو می زنیم در این بخش می توانیم پست هایی که لایک کرده ایم را مشاهده کنیم.

 


برای دیدن خدمات اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

 

سوالات متداول در مورد اینستاگرام

سوالات متداول در مورد اینستاگرام

 

به زیفا امتیاز دهید
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *