آموزش حذف زمینه عکس محصول

آموزش حذف زمینه عکس محصول

حذف زمینه عکس محصول

برای ایجاد سند جدید از کلید میانبر ctrl+N استفاده می کنیم.

که در اینجا از سایتهای استاندارد استفاده می کنیم که همان نسبت ۲۰۰۰ ×۲۰۰۰ استفاده میشه

و رزولوشن ۷۲ فقط کالر مود آر جی بی استفاده می کنم که برای کالاهای دیجیتالی استفاده میشه و کالر مود سی ام وای کی برای کارهای چاپی استفاده میشه، و سپس به کریت و یا همون ثبت رو میزنم.

آپشن هایی که برای طراحی پست نیاز داریم کاراکتر برای ادیت متن ها استفاده میشه و پروپرتیس هم بسته به ابزاری که از آن استفاده می کنیم ویژگی های مختلفی بهش اضافه میشه

پنجره لایرز لایه ها که مهمترین بخش هستش لایه های طراحی ها رو نشون میده که می توانیم آنها را مدیریت کنیم. 

 در سمت چپ منو ابزار وجود داره که‌ امکانات مختلفی رو به کاربر میدهد و در قسمت بالایی نوار بالایی نوار آپشن قرار داره که با انتخاب هر ابزار باز هم گزینه ها تغییر میکند.

با استفاده ازگزینه ویندوز می توان پنجره های سمت راست را مانند پروپرتیس و لایرز را کنترل کرد این پنجره ها قابلیت جابجایی دارند و هر قسمتی از فتوشاپ بخواهیم می تونیم اون ها رو درگ کنیم.

دو روش برای وارد کردن عکس در فتوشاپ :

با استفاده از درگ اند دراپ کشیدن و رها کردن عکس در فتوشاپ. 1-

از منو file »place Embedded»add file  می توان عکس را اضافه کرد

با کشیدن عکس از هر طرف از همان جهت تغییر سایز پیدا می کند، اگر خواستین از هر دو طرف تغییر سایز پیدا کنه کلید Alt رو نگهدارید و اگر خواست نسبت عکس را تغییر دهید کلید shift را نگه دارید.

حذف بک گراند یک تصویر

 از منو properties گزینه convert to layesرو از منو سمت راست استفاده می کنیم و برای حذف سفید پس زمینه گزینهremove background رو انتخاب می کنیم، اگر به درستی اصلاح نشد با کلیک بر روی لایه مورد نظرو فعال نمودن ابزار  brush می توان نقاطی که اشتباهی حذف شده را برگردانیم.

روش دیگری که وجود داره در منو سمت راست select subject و چند لحظه صبر می کنیم و ابجکت مون انتخاب میشه اگر قسمتی که انتخاب نشده بود با ابزار Lasso tool انتخاب می کنیم و با کلید shift و اونقسمت رو اضافه می کنیم و برای کم کردنی بخشی دکمه Alt رو نگه میداریم و جدا می کنیم.

به زیفا امتیاز دهید
آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *