نحوه ارسال لوکیشن در تلگرام

نحوه ارسال لوکیشن در تلگرام

نحوه ارسال لوکیشن در تلگرام

تلگرام از قابلیت ارسال یا اشتراک گذاری موقعیت مکانی پشتیبانی می‌کند. بنابراین شما می‌توانید از طریق این برنامه مکانی که در آن هستید را برای سایر کاربران تلگرام ارسال نمایید. در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه ارسال لوکیشن در تلگرام بپردازیم. با فناوری اطلاعات زیفا همراه باشید.

تصور کنید که بنا به هر دلیل به مکانی رفته‌اید که تمایل دارید دوست شما یا اقوامتان هم خود را به آن مکان برسانند. در این شرایط آدرس دادن به آن‌ها می‌تواند پروسه بسیار دشواری باشد. بهترین روشی که در این شرایط می‌توانید از آن استفاده کنید مربوط به ارسال یا اشتراک گذاری موقعیت مکانی از طریق اپلیکیشن تلگرام می‌شود.

در این مقاله قصد داریم تا به آموزش نحوه اشتراک گذاری یا ارسال موقعیت مکانی در تلگرام بپردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید ، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

نحوه ارسال لوکیشن در تلگرام

برای اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود از طریق تلگرام نیازمند اتصال به اینترنت و فعال بودن قابلیت موقعیت مکانی ( GPS یا Location Services ) دستگاه هستید. در غیر این صورت نمی‌توانید موقعیت مکانی خود را با سایر کاربران تلگرام اشتراک گذاری کنید. اگر شروط فوق برقرار است ، به منظور ارسال موقعیت مکانی در تلگرام به شرح زیر عمل کنید :

  • برنامه تلگرام را اجرا کنید.
  • به صفحه چت یا پنجره گفتگوی مد نظر خود بروید.
  • آیکون با نماد گیره را از سمت راست فیلد تایپ انتخاب کنید.

نحوه ارسال لوکیشن در تلگرام

  • گزینه لوکیشن را انتخاب کنید.

نحوه ارسال لوکیشن در تلگرام

  • برای تثبیت و تشخیص موقعیت مکانی خود چند لحظه صبر کنید.
  • برای ارسال موقعیت مکانی خود بر روی گزینه send my current location بزنید.

نحوه ارسال لوکیشن در تلگرام

به همین سادگی امکان ارسال موقعیت مکانی و آدرس دقیق محلی که در آن حضور دارید از طریق تلگرام برای راحتی بیشتر شما کاربران فراهم آمده است. این روش یکی از بهترین روش های آدرس دهی است که مطمئنا استفاده از آن تجربه‌ ای لذت‌ بخش را برایتان به ارمغان می‌آورد.

 


برای مشاهده و استفاده از خدمات تلگرام کلیک کنید.

به زیفا امتیاز دهید
پشتیبانی زیفا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *