آموزش راه اندازی حساب اینستاگرام

آموزش راه اندازی حساب اینستاگرامآموزش راه اندازی حساب اینستاگرام

آموزش راه اندازی حساب اینستاگرام

حالا که ترغیب شده اید که این برنامه را نصب کنید و قصد دارید بصورت حرفه ای یا برای سرگرمی از آن استفاده کنید. فناوری اطلاعات زیفا در این مطلب آموزش راه اندازی حساب اینستاگرام را برای شما بصورت تصویری و قدم به قدم و با جزییات کامل آماده کرده ااست تا مطمئن شوید اکانت خود را به درستی ساخته اید و در آینده مشکلی برای اکانت اینستاگرام شما پیش نمی آید و روش نصب اینستاگرام را به درستی می دانید. قبل از هر کاری ابتدا باید برنامه اینستاگرام را بر روی گوشی خود دانلود و نصب کنید. اینستاگرام روی سیستم عامل های اندروید و ios قابلیت نصب دارد و استفاده از آن رایگان است.

بعد از نصب برنامه به یکی از روش های زیر می توانید در اینستاگرام ثبت نام کنید و اکانت خود را بسازید که هر کدام را برای شما توضیح خواهیم داد: 

  • Sign Up with Email Address or Phone Number : ثبت نام از طریق ایمیل یا شماره تلفن
  • Log In With Facebook : ورود با فیسبوک

آموزش نصب اینستاگرام با ایمیل

پس از نصب وارد برنامه اینستاگرام شوید و گزینه Sign Up with Email Address or Phone Number را انتخاب کنید و روی عنوان EMAIL ADDRESS ضربه بزنید سپس با وارد کردن یک آدرس ایمیل معتبر دکمه Next را بزنید و وارد مرحله ساخت حساب کاربری در اینستاگرام شوید.

برای دیدن عکس کامل بر روی آن کلیک کنید.

 

در قسمت Full Name  نام خود و در قسمت Password  هم رمز عبور مناسب را وارد کنید سپس یکی از دو دکمه زیر را برای ادامه انتخاب کنید.

Continue and Sync Contacts : ادامه با یکپارچه سازی مخاطبان بصورتی که اگر لیست شماره های شما در اینستاگرام اکانت داشته باشند اینستاگرام آنها را به شما نمایش می دهد تا اگر مایل بودید فالو کنید.

Continue Without Syncing Contacts : ادامه بدون یکپارچه سازی مخاطبین

برای دیدن عکس کامل روی آن کلیک کنید.

 

در مرحله بعد تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید و دکمه Next را بزنید. دقت کنید اگر زیر 18 سال باشید در مراحل بعدی اینستاگرام مانع از استفاده شما از برنامه می شود.

برای دیدن عکس کامل روی آن کلیک کنید.

 

در مرحله بعد اینستاگرام بصورت تصادفی یک یوزر نیم  (user name) یا ایدی یا نام کاربری به شما نمایش می دهد. اگر دوست دارید می توانید گزینه Change username را بزنید و یک نام کاربری خاص مثل neshanet برای خود انتخاب کنید و سپس دکمه Next را بزنید.

برای دیدن عکس کامل روی آن کلیک کنید.

 

در مرحله بعد میتوانید اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کنید و دوستان فیسبوکی خود را در اینستاگرام پیدا کنید یا برای رد شدن از این مرحله روی دکمه Skip بزنید. همانطور که می بینید در مرحله بعد باید تصویر پروفایل انتخاب کنید یا برای رد شدن از این مرحله هم روی دکمه Skip بزنید.

برای دیدن عکس کامل روی آن کلیک کنید.

 

در این مرحله اکانت های افرادی را می بینید که اینستاگرام به شما پیشنهاد می دهد. اگر دوست دارید آنها را دنبال کنید و یا روی فلش Next بزنید

برای دیدن عکس کامل روی آن کلیک کنید.

 

 

تبریک می گوییم حساب کاربری شما راه اندازی شد.

به زیفا امتیاز دهید
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *