قابلیت های پیج بیزینس اینستاگرام

قابلیت های پیج بیزینس اینستاگرام

قابلیت های پیج بیزینس اینستاگرام

قابلیت های پیج بیزینس اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام موقعیتی برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند از صفحه و پیج اینستاگرامی خود به عنوان بیزینس بهره ببرند و از این جهت اگرشما مایل هستید که از صفحه خود به عنوان کسب و کار و بیزینس استفاده کنید ، براحتی می توانید پروفایل خود را به بیزینسی تغییر دهید. در این مقاله به قابلیت های پیج بیزینس اینستاگرام می پردازیم با ما همراه باشید.

 

1. یافتن مشتری های جدید :
با تغییر حالت پروفایل به بیزینسی موجب می شود که دکمه contact به پروفایل شما اضافه می شود که در این صورت کاربران و دنبال کننده گان با کلیک بروی آن می توانند راه های تماس با شما را داشته باشند.

 

2. تبلیغات کسب و کار :
یکی دیگر از مزایای پیج بیزینسی اینستاگرام تبلیغات آسان کسب و کار می باشد در این فضا می توانید براحتی تبلیغات کسب و کار خود را انجام دهید و نمونه کار های خود را در قالب پست در این فضا قرار دهید.

 

3. دیده شدن نظرات مثبت ومنفی کاربران :
اگر شما کالا ها یا نمونه کار های خود را بطور پست داخل پیج بیزینسی خود قرار می دهید مطمئنا واکنش های مختلف کار بران و مشتریان خود را نسبت به کیفیت کار خود می بینید ، این امری مثبت در آنالیز نوع و کیفیت کار شما می باشد و باعث می شود اطلاعات دقیقی درباره کاربرانتان به دست آورید.

 

4. قابلیت افزودن شماره تماس :
یکی دیگر از قابلیت های پیج بیزینسی قرار دادن راه های تماس مشتری با شما می باشد شما می توانید از این راهکار برای ارتباط گرفتن با مشتریان خود استفاده نمایید. با قراردادن یک دکمه تماس در صفحه خود می توانید آدرس ، ایمیل و شماره تلفن کسب و کارتان را درج کرده و منتظر تماس مخاطبانتان باشید.

 

برای خرید فالوور اینستاگرام کلیک نمایید.

 

5. پیشرفت در دیدن شدن کسب و کار :
چون امروزه بیشتر وقت مردم در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی می گذرد یکی از گزینه های بیشتر دیده شدن کسب وکار شما دیده شدن در این فضا می باشد و برای موفقیت کسب وکار در دنیای امروزی با ید حتما از سایر رقبا در این امر قوی تر تلاش کنید و برای دیده شدن کسب و کار تان در این فضا باید برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.

 

البته تبدیل پیج به صفحه تجاری سبب یک سری محدودیت هایی نیز می شود. یکی از این موارد حالت Private می باشد. صفحه تجاری امکان خصوصی شدن ندارند. همچنین صفحه تجاری تنها می تواند به یک صفحه فیسبوک متصل شود. بنابراین اگر صفحه شما چندین شاخه مجزا دارد که دارای صفحات مختلف فیسبوک می باشد ، فقدان این قابلیت را احساس خواهید کرد.

 


قابلیت های پیج بیزینس اینستاگرام

قابلیت های پیج بیزینس اینستاگرام

 

 

به زیفا امتیاز دهید
پشتیبانی زیفا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *