معرفی بک لینک هرمی

معرفی بک لینک هرمی

معرفی بک لینک هرمی

یکی از روش های بسیار قدرتمند در لینک بیلدینگ بک لینک هرمی می باشد. بک لینک هرمی به بک لینک PBN کلاه خاکستری نیز معروف است. در ادامه قصد داریم به معرفی بک لینک هرمی بپردازیم.

گوگل در الگوریتم جدید خود یک سری تغییرات به وجود اورده است که تاثیرات بک لینک در ان کمتر شده است.برای همین باید به فکر ساخت بک لینک قدرتمندی باشیم. با توجه به اینکه تاثیرات بک لینک در سئو کمتر شده است اما هنوز به عنوان یکی از مهم ترین فاکتور های سئو به حساب می آید. باید توجه داشته باشید که  اگر بک لینک نسازید نمیتوانید در نتایج اولیه گوگل حظور داشته باشید. اما برای اینکه بتوانید یک بک لینک قدرتمند داشته باشید باید از یکسری استراتژی ها مثل بک لینک هرمی استفاده کنید.

 

بک لینک هرمی چیست؟

یکی از روش های ساخت بک لینک های بسیار قدرتمند میباشد.

بک لینک هرمی به طور کلی یک بک لینک چند مرحله ای میباشد . به صورتی که شما باید ابتدا در مرحله ی اول، شروع به ساخت چند بک لینک برای سایتتان بکنید.در محله ی بعد نیز که لینک ها بعد از مدتی ثبت شدند، شروع به ساخت لینک برای بک لینک هایتان میکنید.

شما با این کار قدرت بک لینک هایی که ساختید را چندین و چند برابر میکنید.

 

چرا بک لینک هرمی لازم است؟

با توجه به اینکه تاثیرات بک لینک با توجه به تغییرات گوگل کم تر شده است.درنتیجه برای اینکه شانس بیشتری در قبال رقیب ها .برای نمایش بهتر گوگل داشته باشیم باید از روش های قدرتمندو جدید مثل بک لینک هرمی استفاده کنیم.

ممکن است که فکر کنید روش هرمی یکی از روش های خطرناک در لینک سازی است.که این یک تصور درست است؛ به طوری که اگر اصولی برای ساخت بک لینک برای سایتتان نداشته باشید و گوگل این قضیه را متوجه شود ممکن است سایتتان را پنالتی کند.

اگر این اتفاق بیافتد ممکن است برای صحفه ای که بک لینک هرمی ساختید مشکل به وجود بیاید و کلا از نتایج گوگل حذف شود.

 

نکاتی که در ساخت بک لینک هرمی باید به آن توجه داشته باشید

باید در انتخاب کلمه کیلیدی بسیار دقت داشته باشید و بهترین و درست ترین کلمه های کیلیدی. را برای سایتتان انتخاب کنید. انتخاب کلمه های کلیدی بسیار موضوع مهمی هستند و اگر در آن دقت لازم. را نداشته باشید ممکن در نتایج اولیه ی گوگل حظور نداشته باشید.

اگر میخواهید کلمه کلیدی مهمی را انتخاب کنید باید توجه داشته باشید که در حوزه ی کاریتان مخاطبان و کاربران از چه کلاماتی استفاده میکنند.

یکی از بزرگترین اشتباه ها بعد ساخت سایت که اکثر. افراد هم دچار ان میشونند این است که بلا فاصله سراغ کلمه کیلیدی های سخت میروند.در صورتی که شما در ابتدا باید روی کلمات کیلیدی راحت کار کنید و وقتی در این کلمه ها رتبه گرفتید وقت خود را در کلمه های کیلیدی متوسط صرف کنید تا در ان هم مانند کلمه کیلیدی های راحت رتبه بگیرید. شما بعد از همه ی این مراحل میتوانید به سراغ کلمه کیلیدی های سخت بروید.

برای انتخاب کلمه کیلیدی مناسب روش های زیادی وجود دارد که شما میتوانید لز لبزل هایی مثل keyword planner , kwfinder و… استفاده کنید.یا اینکه اگر کار با این ابزار ها برایتان سخت است میتوانید از گوگل کمک بگیرید.

قبل از اینکه ساخت لینک های هرمی را شروع کنید باید توجه داشته. باشید که محتوایی که تولید می کنید یک محتوای سئو شده و باکیفیت باشد.

همانطور که میدانید مهم ترین فاکتور سئو تولید محتوا ی هدفمند و جامع است.شما باید سعی کنید محتوایی که تولید میکنید یک محتوای کامل و جامع باشد.این مسئله بسیار مهم است زیرا شما هرچه قدر هم .برای ساییتان بک لینک هرمی بسازید ولی اگر محتواییتان بی کیفیت باشد نمیتوانید در نتایج اولیه ی گوگل حضور داشته باشید.

محتوایی که شما تولید میکنید باید محتوایی کامل تر و جامع تر نسبت به رقیبنتان باشد و با بررسی محتوایی که ان ها تولید می کنند سعی کنید که اکثر موضوعات ان ها را در محتوای خود مورد برسی قرار دهید.

مهمترین هدفی که باید در تولید محتوا داشته باشید این است که نیاز های مخاطبتان را رفع کنید و در محتوای خود تمام اصول سئو را رعایت کنید.

 

نکات مهم بعد از ساخت بک لینک هرمی

در ساخت بک لینک باید کاملا طبعی عمل کنید به طوری که گوگل متوجه نشود خودتان درحال ساخت بک لینک هستید. نباید برای ساییتان فقط از بک لینک های follow استفاده کنید و برای طبیعی تر شدن کار میتوانید از بک لینک های nofollow نیز استفاده کنید.

فقط از یک روش برای ساخت بک لینک هرمی استفاده نکنید. به طور مثال اگر برای سایتتان در سایت های وبلاگی شروع .به لینک سازی میکنید میتوانید از روش هایی مثل بک لیک پروفایلی  و … استفاده کنید.

یکی دیگر از کار هایی که باید حتما انجام دهید لینک سازی با انکر تکست های مختلف برای ساییتان است. حتما صفحه ای که برای آن بلک لینک هرمی میسازید بروزرسانی کنید.

 

آموزش ساخت بک لینک هرمی

در مرحله ی اول باید یکسری سایتهایی که اعتبار بسیار بالایی و spam score پایینی دارند را پیدا کنید. شما میتوانید با یک جستجوی ساده در گوگل سایت هایی که اجازه ی ساخت بک لینک را به شما میدهد پیداکنید.

پراستفاده ترین و بهترین سایت ها برای لینک سازی هرمی سایت های وبلاگدهی ، انجمن ها و سایت های پروفایلی هستند.

بعد از پیدا کردن سایت ها باید به طور کاملا طبعی شروع به ساخت بک لینک ها برای سایتتان بکنید.به طور مثال شما یک هفته برای ساییتان بک لینک. میسازید حالا فرض کنید که تو این یک هفته 50 تا بک لینک باکیفیت ساخته اید.

بعد از ساخت بک لینک ها نوبت ان است که قدرت این بک لینک هارا بالا ببرید. برای کار باید در سیستم های وبلاگ دهی و سایت هایی که از قبل پیدا کرده اید برای لایه های اولتان که همان ۵۰ تا بک لینک با کیفیت است شروع به لینک سازی کنید.

شما اگر برای بک لینک هایی که از قبل ساخته اید بک لینک بسازید باغث میشود که قدرت بک لینک های لایه ی اولتان بیشتر شود.

منظور از سایت های لایه ی اول سایت هایی میباشد که لینکشان را به صورت مستقیم در ساییتان قرار داده اید. و همچنین منظور از سایت های لایه دوم سایت هایی هستند که به لینک های سایت های لایه ی اول لینک دادند و قدرت بک لین های لایه ی اول را افزایش میدهد.

بعد از اینکه برای لایه ی اولتان لینک سازی کردید میتوانید این کار را برای لایه دوم تکرار کنید تا قدرت لایه ی دومتان نیز بالا برود و اگر قدرت لایه دوم شما بالا باشد باعث میشود که لایه اولی نیز قوی تر شود و در نهایت بک لینک هایی که برای سایتتان ساخته اید بسیار قدرتمند تر می شود.

2/5 - (2 امتیاز)
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *