معرفی ممبر پروکسی تلگرام

معرفی ممبر پروکسی تلگرام

معرفی ممبر پروکسی تلگرام

تلگرام پرمخاطب ترین برنامه حال حاضر میان کاربران ایرانی می باشد. با فراگیر شدن استفاده از تلگرام میان کاربران، کسب و کارهای زیادی با استفاده از این پیام‌رسان، به کسب درآمد پرداخته‌اند. تلگرام به عنوان بستری برای ارائه خدمات، فروش محصولات و مهم‌تر از همه بازاریابی جامع و موثر، این شانس را به صاحبان کسب و کارها داده است تا فقط با ایجاد یک کانال و یا گروه ، به معرفی محصولات و کسب و کار خود در بین کاربران بپردازند و همچنین برای پیشرفت هر چه بیشتر آن‌ها در کسب و کارشان راه‌حل‌های زیادی ارائه داده است.

پس از فیلتر شدن تلگرام , کاربران با استفاده از فیلترشکن های مختلف یا استفاده از تلگرام های غیر رسمی بدون فیلتر , از تلگرام استفاده میکنند که هر کدام به نحوی مشکلاتی را ایجاد میکند. به عنوان مثال استفاده از فیلترشکن ممکن است هنگام تراکنش های اینترنتی اطلاعات شما را ضبط کنند و یا استفاده از تلگرام های غیر رسمی که با اضافه کردن شما به کانال ها و گروه های مختلف ، بسیار کلافه کننده خواهد بود. با این شرایط ، بهترین راه حل استفاده از پروکسی تلگرام است.

افزایش ممبر تلگرام

روش های جذب ممبر مختلفی برای تلگرام چون ممبر اد اجباری تلگرام ، ممبر پاپ آپ تلگرام و … وجود دارد. اما در این بین ،  یکی از بهترین روش ها ، ممبر پروکسی می باشد. کاربران پروکسی کاربرانی هستند که با استفاده از پروکسی های تلگرام به این پیام رسان  متصل می شوند. دلیل اهمیت این نوع ممبر این است که کاملا اختیاری و با کیفیت ترین نوع ممبر تلگرام محسوب می شوند. اگر شما یک کانال تلگرامی داشته باشید و بخواهید از این طریق ممبر کانال خود را کاملا واقعی و با کیفیت افزایش دهید و یا نیاز به تبلیغ و افزایش مشتری و فروش کانال تگرامی خود را داشته باشید نوع ممبر اولین پیشنهاد به شما است.

در این روش کاربر به طور خودکار عضوی از کانال نمایش داده شده می‌شود. به همین خاطر به ممبرهایی که از طریق این پروکسی‌ها به کانال شما می‌بپیوندند ممبر پروکسی دار می‌گویند. روزانه تعداد زیادی از این پروکسی‌ها در دسترس کاربران قرار می‌گیرند تا بتوانند به راحتی از فیلترینگ تلگرام رد شوند که البته  هر پروکسی نیز پس از اتمام تاریخ انقضایی که دارد غیر فعال می‌شود.

مزایا ممبر پروکسی تلگرام

این روش بیشتر برای کانال های فروشگاهی که میخواهند کسب و کارشان رونق پیدا کند مفید است ، اما برای کانال های عمومی و تولید محتوا که میخواهند بیشتر دیده شوند هم کاربرد دارد.  صرف هزینه برای تبلیغ کسب و کار در بین کاربران فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند چندین برابر برای شما سود به همراه داشته باشد. برای اینکه بتوانید ممبرهای کانال خود را افزایش دهید بهتر است از استانداردترین روش که خرید ممبر پروکسی دار می‌باشد، به جای خرید ممبرهای فیک، اجباری و یا دیگر روش‌ها که نمی‌توانند در پیشرفت کسب و کار شما تاثیری داشته باشند استفاده کنید.

برای انجام این‌ کار شما اسپانسر کانال‌های پروکسی می‌شوید و چندین پروکسی را خریداری می‌کنید، که با استفاده از این روش اگر ممبری از پروکسی خریداری شده توسط شما به تلگرام متصل شود، کانال شما برای این ممبر نمایش داده می‌شود و تا زمانی که از پروکسی شما استفاده می‌کند می‌تواند کانال شما را نیز در لیست چت‌ها داشته باشد. ممبرهای پروکسی کاملا واقعی می باشند ، لذا با خرید ممبر پرکسی ، تعداد بازدید پست های شما نیز بالا خواهد رفت. همچنین کانال شما بالاتر از تمامی چت‌ها، گروه‌ها و کانال‌ها نمایش داده می‌شود. کانال پروکسی حتی از چت‌هایی که پین شده‌اند نیز بالاتر قرار می‌گیرد و در واقع اولین جایگاه برای اسپانسر کانال است


معرفی ممبر پروکسی تلگرام

معرفی ممبر پروکسی تلگرام

به زیفا امتیاز دهید
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *