روش های جذب ممبر

روش های جذب ممبر

روش های جذب ممبر

تلگرام یکی از بهترین برنامه ها در فضای مجازی می باشد که در کشور ما جزو پراستفاده ترین شبکه های اجتماعی محسوب می شود و با برخورداری از 40 میلیون کاربر سهم بزرگی از اوقات مردم را به خود اختصاص می دهد. با گسترش هرچه بیشتر تلگرام ، کانال ها و گروه های بسیاری ایجاد شدند. یکی از مشکلات بسیار مهم مدیران در تلگرام میزان اعضا می باشد. کانال ها و گروه هایی که دارای ممبر های بسیاری نیستند به اندازه کافی دیده نمی شوند و به اهداف خود نمی رسند.

انتخاب نام کاربری مناسب

اگر بخواهید یک کانال عمومی ایجاد کنید باید یک نام کاربری به آن اختصاص دهید. با وارد کردن نام کاربری در تلگرام کانال یا گروه شما به آسانی جستجو می شود. بنابراین سعی کنید یک نام کاربری که مطابق با نام کانال شما است انتخاب کنید. اگر این دو مورد یعنی نام کاربری و نام کانال ناسازگار باشند باعث سردرگمی کاربران خواهد شد. یافتن کانال با تایپ نام کانال نیز امکان پذیر است کاربر برای رسیدن به کانال شما ممکن است کلیدواژه های خاصی را برای سرچ کردن در نظر بگیرد.

تبلیغ کردن

یکی از راه های دیگر کسب ممبر در تلگرام ، تبلیغ کانال می باشد. شما می توانید با راه های مختلفی نظیر تبادل با دیگر کانال ها ، سفارش تبلیغ بنر به مدت خاص در کانالی با اعضای بالا کاربران را به سمت کانال خود هدایت کنید. همچنین شبکه های اجتماعی دیگر نیز می توانند به شما کنند. صفحات فیسبوک یا اینستاگرام مکان مناسبی برای جذب مخاطب می باشد.

تولید محتوای مناسب

پیش از هرچیزی باید با تعیین پرسش “هدف من از ایجاد کانال تلگرامی چیست؟” روند فعالیت خود و حوزه کاری را مشخص کنید. مطالبی که در کانالتان منتشر می کنید باید موضوع و نام کانال و مطالبی که قبلا نشر شده سازگاری داشته باشد. مثلا در کانالی با موضوع سرگرمی و جوک، انتشار مباحث و محتوای علمی چندان جالب و جایز به نظر نمی رسد. چرا که می تواند باعث ایجاد سردرگمی یا نارضایتی برای بسیاری از اعضا شود و این امر درنهایت موجب می شود که آنان کانال شما را ترک کنند.

یکی دیگر از نکاتی که لازم است رعایت کنید این است که حتما درهنگام انتشار عکس یا مطلبی درکانال، لینک کانال را در زیر مطلب یا عکس قرار دهید تا اگر مطالب و محتوای کانال برای اعضا جالب بود و توسط اعضای کانال برای دیگران Forward شد لینک کانال هم همراهش باشد تا دیگران در صورت تمایل بتوانند عضو کانال شما شوند.

جذابیت ظاهری کانال

برای اینکه اعضا انگیز لازم برای مراجعه به کانال را داشته باشند و بطور منظم به کانال شما سر بزنند ، باید محتوای جذاب و مفید در کانال ارائه دهید. تا جای ممکن از ارسال مطالب تکراری و یا بی محتوا در کانال خودداری کنید چرا که باعث کاهش جذابیت کانال و درنهایت ریزش ممبر ها خواهد شد. برای ایجاد جذابیت از عکس ، نوشته ، انیمشن ، گیف ها و ویدیوهای کم حجم کمک بگیرید و همیشه با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی حجم آنها را حتما کاهش دهید تا مخاطبین و اعضای کانال شما سریع تر بتوانند محتوایتان را ببینند و حجم اینترنت کمتری مصرف کنند.

خرید ممبر فیک تلگرام

برای شروع کار می توانید با خرید ممبر فیک تلگرام ، اعضای کانال یا گروه خودتان را افزایش دهید. این کار مزایای خاصی دارد که موجب افزایش اعتبار شما نزد کاربر شود. اعضای فیک بدون ریزش و دائمی می باشند ، اما خرید ممبر فیک نباید بیش از حد باشد.

خرید ممبر واقعی تلگرام

ممبر های واقعی تلگرام شامل انواع مختلفی نظیر : ممبر پاپ آپ تلگرام ، ممبر اد اجباری ، ممبر پروکسی تلگرام و … هستند که به صورت اختیاری یا اجباری به کانال شما وارد می شوند و با افزایش قابل توجه بازدید پست‌های اخیر کانال شما موجب افزایش اعتبار کانال خواهند شد.


روش های جذب ممبر

روش های جذب ممبر

1/5 - (1 امتیاز)
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *