روش های جذب ممبر تلگرام

روش های جذب ممبر تلگرام

روش های جذب ممبر تلگرام

روش های جذب ممبر تلگرام

یکی از مهمترین دغدغه های کسانیکه مدیریت یک کانال تلگرامی را به عهده دارند بالا رفتن ممبر های کانال آن ها می باشد در این مقاله به بررسی جذب ممبرتلگرام می پردازیم با ما همراه باشید.

 

گام اول : پروفایل کانال تلگرامی

در پروفایل تلگرامی خود توضیح مختصری در مورد فعالیت کانال تلگرامی خود ارائه دهید تا کاربران از نوع فعالیت شما اطلاع پیدا کنند تا در این کانال با چه موضوعاتی مواجه هستند در پروفایل تلگرامی سلیقه به خرج دهید و همچنین لوگویی مختص کانال تلگرامی خود طراحی کنید این امر موجب جذاب تر شدن پروفایل تلگرامی شما می شود.

 

گام دوم : استفاده از دوستان

در ابتدا کار به طور طبیعی ممبر های کانال تلگرامی شما کم می باشد بنابراین از دوستان خود بخواهید که عضو کانال شما شوند و همچنین از آن ها بخواهید که کانال تلگرامی شما را در بین آشنایان خود تبلیغ کنند زیرا در ابتدا تعداد ممبر های شما کم می باشد و این علت موجب کم بازدید خوردن پست های تان می شود و ممکن است برخی از ممبر های خود را ازدست دهید.

 

گام سوم : استفاده کم از ممبر فیک

در ابتدا کار شما می توانید مقدار کمی از ممبر های فیک استفاده کنید برای این کار روش های مختلفی وجود دارد بطور مثال استفاده از نرم افزار های تبادل عضویت در چنل تلگرام  ، برای شروع می توانید 500 ممبر فیک تلگرام را به کانال تلگرام خود اد بزنید اما بیش از حد از این روش استفاده نکنید.

 

گام چهارم : استفاده از سایت های معرفی کانال تلگرام

شما برای این امر کافیست در گوگل سایت های معرفی کانال های تلگرامی را سرچ کنید برای شما اکثر سایت های معروف این کار بالا می آید شما می توانید با استفاده از این سایت ها کانال تلگرامی خود را داخل این سایت ها معرفی کنید و توضیح مختصری در مورد فعالیت کانال تلگرامی خود ارائه دهید.

 

گام پنجم : استفاده از شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از راه های مفید در این امر استفاده از شبکه های  اجتماعی مختلف می باشد که این شبکه ها عبارتند از توییتر ، اینستاگرام  ، فیس بوک و …. و از هشتگ های مربوط به حوزه فعالیت خود در این امر استفاده کنید و در زیر پست هایی که در این شبکه های اجتماعی قرار می دهید کانال تلگرامی خود را معرفی کنید و حوزه فعالیت خود را بیان کنید و بخواهید اگر مایل هستند در کانال تلگرامی شما عضو شوند.

 

روش های جذب ممبر تلگرام

 

گام ششم : استفاده از گروه ها ی تلگرامی

این روش هم امری مفید در جذب ممبر می باشد شما می توانید در گروه ها و سوپر گروه ها تبلیغ و لینک کانال تلگرامی خود را قرار دهید در این امر اسم خود را پروفایل من را نگاه کنید قرار دهید و در پروفایل خود آدرس و لینک کانال تلگرامی خود را قرار دهید تا توسط ربات های موجود در داخل سوپر گروه ها حذف نشوید این یک روش خاص برای این امر می باشد.

 

گام هفتم : تبادل با کانال های دیگر

برای افزایش ممبر های کانال تلگرامی خود می توانید با کانال های تلگرامی همسان دیگر تبادل کنید و از این امر اطلاع کامل داشته باشید که ممبر های کانالی که با آن در حال تبادل هستید فیک نباشد.

 

گام هشتم : ایجاد چالش و مسابقه  

در بین کاربران خود چالش و مسابقه ایجاد کنید و وعده ی جایزه دهید مثلا 50 هزار تومن مبلغ آن جایزه باشد این امر بسیار تاثر گذار می باشد و باعث افزایش ممبر های شما می شود مطمئنا از این سود خواهید کرد.

 

گام نهم : استفاده از هشتگ های تلگرام

استفاده از هشتگ های تلگرامی را فراموش نکنید این امر هم بسیار تایر گذار می باشد؛ بطور مثال اگر یکی از اعضای کانال تلگرامی شما بخواهد راجبع یک موضوع خاص در کانال شما جستجو کند با سرچ کردن آن هشتگ راحتر به محتوا و پست مورد نظر خود دستیدا می کند.

 

گام دهم : تعامل با کاربران

این روش هم روش مفیدی در امر زیاد شدن ممبر های کانال تلگرامی شما می باشد از کاربران خود در مورد پست گذاری هایی که انجام می دهید نظر بخواهید و در بین آنها نظر سنجی انجام دهید تا محتوای جذابتری را برای اعضای خود ارائه دهید.

 


 

روش های جذب ممبر تلگرام

روش های جذب ممبر تلگرام

 

به زیفا امتیاز دهید
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *