توافق و امضای تفاهم نامه با خانه خلاق آینده سازان

توافق و امضای تفاهم نامه با خانه خلاق آینده سازان

با سلام و احترام،

 

مجموعه فناوری اطلاعات زیفا با افتخار اعلام می‌کند که به منظور حمایت از حوزه نوآوری و مشارکت‌های اجتماعی جوانان، تفاهم‌نامه‌ای با خانه خلاق آینده‌سازان امضاء گردیده است.

این تفاهم‌نامه نشان از تعهد ما نسبت به ارتقاء صنعت فناوری اطلاعات و توانمندسازی نخبگان جوان در حوزه‌های مرتبط با طراحی وب سایت، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دارد. هدف اصلی ما در امضاء این تفاهم‌نامه، ایجاد یک بستر مشترک برای توسعه دانش و تجربیات این نخبگان جوان و ارتقاء سطح کیفی صنعت فناوری اطلاعات است.

به وسیله این تفاهم‌نامه، نخبه‌های برتر این رویداد مورد حمایت ما قرار خواهند گرفت و از منتورینگ و حمایت‌های مختلف در حوزه‌های مرتبط با فناوری اطلاعات بهره‌مند خواهند شد. هدف از این اقدام، ارتقاء دانش فنی، اجتماعی و کسب و کاری این نخبه‌هاست تا بتوانیم به‌صورت جمعی و همگانی به پیشرفت فناوری و جامعه‌ی اطرافمان کمک کنیم.

تیم زیفا با افتخار و همت به سمت آینده‌ای نوآورانه حرکت می‌کند و از شما کاربران عزیز همیشه حمایت می‌کند. این موفقیت‌ها و پیشرفت‌ها بدون حضور شما ممکن نبوده است و ما به شما مدیونیم. از اعتماد شما عزیزان به محصولات و خدمات زیفا، بسیار سپاسگزاریم و با افتخار اعلام می‌کنیم که با همراهی شما و همکاری با خانه خلاق آینده‌سازان، به توسعه فناوری‌های نوین و جذاب خواهیم پرداخت.

در آینده‌ای نزدیک، اخبار و اطلاعیه‌های بیشتری از این همکاری و تلاش‌های مشترک ما را خواهید دریافت. ما به شدت به امید اینکه با ارتقاء سطح دانش و تجربه‌ی جوانان، باعث بهبود صنعت فناوری اطلاعات کشور خواهیم شد.

 

با تشکر از حمایت و همراهی شما عزیزان.

تیم فناوری اطلاعات زیفا

5/5 - (3 امتیاز)
آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *