بک لینک نوفالو چیست؟

بک لینک نوفالو چیست؟

بک لینک نوفالو چیست؟

بک لینک های فالو و بک لینک های نوفالو دو راه برای شناسایی بک لینک هستند و به گوگل می گویند که چگونه وب سایتی را که لینک می کنید به وب سایت شما مرتبط کند. لینک‌های Dofollow راهی برای انتقال اعتبار به یک وب‌سایت هستند، در حالی که پیوند nofollow اعتبار دو دامنه را به یکدیگر ارتباط نمی دهد. در ادامه توضیح مختصری درباره بک لینک فالو عنوان شده اما موضوع اصلی مطلب پاسخ به پرسش “بک لینک نوفالو چیست؟” می باشد.

 

لینک فالو

برای اینکه بتوانیم لینک های نوفالو و فالو را بهتر درک کنیم باید اطلاعات لازم را درباره چگونگی عملکرد این لینک ها در حیطه سئو بدانیم. هر سایتی که از سایت دیگری بک لینک دریافت می کند، ارزش آن در سئو کمی بالا می رود. پس اگر این لینک ها را یک امتیاز در نظر بگیریم بدین معنی است که هرچه بیشتر لینک کسب کنیم امتیاز بیشتری خواهیم داشت.

گوگل این لینک ها را می شمارد و ارزیابی و بررسی می کند که این لینک ها از چه سایتی هایی هستند. اگر تعداد لینک های ارجاع داده شده به یک صفحه زیاد باشد، گوگل نتیجه می گیرد که آن صفحه، یک صفحه خوب است. از آنجایی که گوگل در نظر دارد تا بهترین صفحه را در نتیجه جستجو خود نشان دهد. پس آن صفحه را به بالا ترین نقطه در نتایج خود می آورد.

گوگل با استفاده از فاکتور پیج رنک ارزش لینک ها را اعلام می کند. هرچه ارزش لینک های ارجاع داده شده به یک سایت بیشتر باشد، ارزش و اعتبار آن سایت نیز بیشتر خواهد شد.

پس طبق توضیحات داده شده می توان لینک های فالو را تعریف کرد که لینک های فالو یک امتیاز به حساب می آیند. آن ها اعتبار سایت مبدا را به سایت مقصد منتقل می کنند و با این کار ارزش سایت مقصد را بالا می برند. در نتیجه سایت در نتایج جستجو گوگل رتبه بالاتری پیدا می کند.

 

لینک نوفالو

لینک های نوفالو به عنوان یک امتاز به حساب نمی آیند.با استفاده از آن رتبه سایت در نتیجه جستجو گوگل بالاتر نمی رود .اعتبار سایت های مبدا منتقل نمی شود.

لینک های نوفالو از طریق تگ Nofollow و به شکل زیر هستند:

<a href=”http://www.website.com/” rel=”nofollow”>Link Text</a>

تگ های نوفالو به موتور های جستوجو اعلام می کند که این لینک ها را دنبال نکنند.

 

اما منظور از بک لینک نوفالو چیست؟

بک لینک نوفالو در چندین سال گذشته افزایش چشم گیری داشته است.اگر لینکی در کد html خود دارای صفت rel=NoFollow باشد به آن بک لینک نوفالو گفته می شود.شما با قردادن این صفت از موتور های جستجو درخواست می کنید که محتوای شمارا بررسی نکند و به آن امتیاز ندهد.در واقع اهمیت بک لینک نوفالو به اعتبار آن است.پس یعنی وقتی شما با تلاش و کوشش سایت خود را بالا می آورید قطعا دوست ندارید اعتبار سایت خود را به طور مجانی در اختیار رقیبان قرار دهید. 

 

اهمیت بک لینک نوفالو

بک لینک ها اگر به درستی تعیین شوند بهترین نقش را در سئو ایفا می کنند.بک لینک نو فالو آن قدری از نظر سئویی ارزش دارد که اگر کسی اشنایی لازم با سئو را نداشته باشد می تواند در برخی موارد با خرید بک لینک جایگاه خود را در گوگل ارتقا دهد.در نتیجه اگر شما می خواهید در نتیجه جستجو گوگل رتبه بهتری پیدا کنید باید برای محتوا و سئوی سایت خود زمان بگذارید و ارزش قائل شوید.

 

مزایا و ویژگی های بک لینک نوفالو

یکی از ویژگی های بک لینک نوفالو که بسیار هم مهم است جلوگیری از اسپم می باشد.این یکی از دلایلی است که بک لینک های نوفالو خریداری می شوند.هنوز که هنوزه کسانی هستند که با روش های بد و فریبنده به دنبال ان هستند که گوگل را فریب بدهند و ارزش سایت خود را بالا بیاورند.قبل از اینجاد تگ نوفالو خرید بک لینک نوفالو صورت نمی گرفت به این دلیل که هنوز کشف نشده بود.برای همین افراد زیادی بودند که با استفاده از این روش های فریبند و مصنوعی به دنبال ان بودند که رنک پیج سایت خود را افزایش بدهند.

 

تفاوت لینک های فالو و نوفالو

تفاوت این لینک ها در ظاهر ان نیست بلکه در صفت ان ها می باشد. به طور مثال لینک های فالو هیچ صفتی به صورت پیش فرض ندارند. ولی لینک های نوفالو دارای صفتی به نام Nofollow  هستند و اگر بخواهیم ان را با کد html نشان دهیم به صورت Rel=”Nofollow” می باشد.در حقیقت می توان گفت بک لینک نوفالو نوآوری گوگل است. گوگل این بک لینک ساخت تا ان زمانی که بازار لینک دهی داغ بود و سایت ها به صورت انبوه به هم لینک می دادند بتواند از بک لینک های بی ارزش جلوگیری کند و به دیگر بک لینک ها ارزش بیشتری بدهد و آن ها را تشخیص دهید.

 

 

برای استفاده از خدمات بک لینک کلیک کنید.

به زیفا امتیاز دهید
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *