ممبر فیک تلگرام چیست؟

ممبر فیک تلگرام چیست؟

ممبر فیک تلگرام چیست؟

 

ممبر فیک تلگرام چیست؟ – مقدمه

پیام رسان تلگرام ، یک پیام رسان محبوب بین مردم بسیاری از کشورها از قبیل ایران ، روسیه ، برزیل و … است. تلگرام این روزها در کشور ایران با حواشی بسیاری همراه است ؛ به طوری که بسیاری از مردم در استفاده از آن و آینده ی مورد انتظار تلگرام بلاتکلیف شده اند. آن چه که واضح است این است که فاز اجرایی فیلترینگ تلگرام و رجوع به یک پیام رسان داخلی ؛ علی رغم بدست آوردن موفقیت های اولیه ، نهایتا با شکست مواجه شد.

تلگرام همچنان به مسیر خود ادامه می دهد و روز به روز پذیرای کاربران بیشتری است ، بسیاری از مردم ما با راه اندازی گروه و کانال و ایجاد کسب و کار و کسب توانسته اند درآمد خوبی بدست بیاورند.

 

ممبر فیک تلگرام چیست؟

عبارت “فیک” از کلمه انگلیسی “Fake” در زبان انگلیسی گرفته شده است ، که به معنای تقلبی و جعلی می باشد. همانطور که می دانید ارزش واقعی یک کانال تلگرامی از اعضا یا همان ممبرهای آن نشات می گیرد. بر همین اساس مدیران کانال ها دوست دارند هرطور شده اعضای کانال خود را بالا ببرند.

برای بالا بردن ممبر یا همان اعضای یک کانال تلگرامی از روش های مختلفی استفاده می شود. ممبر فیک ، تبلیغات ، تبادل کانال و … همه و همه راه کارهایی برای افزایش اعضای یک کانال تلگرامی هستند و در صورتی که درست مورد استفاده قرار گیرند می توانند به پیشرفت کانال شما کمک کنند.

قضیه از آنجا شروع شد که تلگرام دوباره اجازه ثبت نام با شماره های مجازی آمریکا را داد. تا زمانی که ثبت نام با شماره مجازی ها امکان پذیر نبود خبری از ممبر فیک تلگرام هم نبود! اما الان چند وقتی است که افراد زیادی دوباره از این جریان سوء استفاده کرده و دست به ساخت شماره های مجازی و گرفتن ممبر فیک زده اند. به راحتی می توان از این شیوه برای دریافت ممبر های فیک تلگرام استفاده کرد. کسانی که حوصله داشته باشند خودشان دست به کار می شوند ولی کسانی که وقت کافی ندارند هزینه اش را پرداخت می کنند. در هر دو صورت پروسه دریافت ممبر فیک تلگرام به سرعت انجام می شود.

ممبر فیک تلگرام در حقیقت نوعی از ممبر است که وجود خارجی نداشته و از طریق ربات و شماره مجازی ساخته می شود ، صرفا اعضای کانال شما را بالا می برد و فایده دیگری ندارد.

 

انواع ممبر فیک تلگرام – ممبر فیک تلگرام چیست؟

ممبر شماره مجازی: این نوع ممبر فیک از طریق شماره های مجازی و غیرواقعی ایجاد می شود. از طریق نرم افزار شماره های مجازی و فیک تلگرام ساخته شده و با آن ها یک اکانت تلگرام ایجاد می شود. نهایتا از طریق نرم افزار تی دیتا این شماره های مجازی به کانال شما افزوده می شوند. این نوع ممبر هنگام اد شدن داخل کانال بازدید ایجاد می نماید اما پس از آن دیگر هیچگونه فعالیت و بازدیدی را به دنبال نخواهد داشت. ماندگاری آن ها بین یک الی دو ماه بیشتر نخواهد بود. چرا که شرکت تلگرام اکانت های فیک را شناسایی کرده و نسبت به حذف آن ها اقدام می نماید. فکرش را بکنید یک دفعه تمام این اعضا در عرض چند لحظه از کانال شما حذف شوند ، این می تواند تاثیر بدی بر روی مخاطبانتان بگذارد.

 

ممبر فیک روح: این نوع ممبر در حقیقت واقعی است اما با توجه به نحوه اد شدن آن ما به آن فیک می گوییم. با همه گیر شدن تلگرام و با توجه به متن باز بودن این پیام رسان ، بسیاری از شرکت های ایرانی اقدام به طراحی یک پوسته زیبا با امکانات بیشتر نسبت به تلگرام نموده و آن ها منتشر کردند و سعی نمودند کاربران را به سمت خودشان جذب کنند. تلگرام طلایی ، موبوگرام ، هات گرام ، موبی گرام ، تلگرام پلاس و … همگی از این قبیل هستند. یکی از کارهایی که برخی از این نرم افزارها انجام می دهند اد اجباری و پنهانی کاربرانشان داخل کانال های تلگرام است. بدین صورت که پس از دریافت مبلغ تعرفه اعضا را داخل کانال شما بصورت اتوماتیک اد می کنند و این مار را به روشی انجام می دهند که کاربر اد شده خودش مطلع نشود. یعنی کانال هایی که به این طریق داخل آن ها اد شده است را نمی تواند در لیست کانال های خود در آن اپلیکیشن ببیند ، مگر آن که از تلگرام اصلی استفاده کند. به این نوع اد ممبر ، ممبر روح می گویند. این نوع ممبر نه هنگام اد شدن و نه پس از آن برای شما هیچگونه بازدیدی ایجاد نمی کند. همچنین چون اکانت واقعی است هیچگاه حذف نشده و از کانال شما خارج نمی شود ، بنابراین ریزش آن بسیار پایین می باشد.

 

روش اد ممبر فیک تلگرام داخل کانال – ممبر فیک تلگرام چیست؟

روش های متنوعی برای بالا بردن ممبر فیک کانال تلگرامی وجود دارد که یکی از پر استفاده ترین آن ها روش API یا اعضای جعلی است.این اعضا از طریق شماره های مجازی و جعلی ساخته شده و سپس از طریق نرم افزار بصورت اتوماتیک به کانال شما اد می شوند.

 

آیا داشتن ممبر فیک ارزشی هم دارد؟ – ممبر فیک تلگرام چیست؟

در جواب این سوال باید گفت که ممبر فیک تلگرام تنها می تواند برای یک کانال تازه تاسیس که اعضای بسیار کمی داشته و قصد انجام تبلیغات دارد مورد استفاده قرار گیرد ؛ و غیر از این مورد هیچ گونه فایده دیگری ندارد ، چرا که تاثیری در بازدید یا فروش شما ایجاد نمی نماید.

فرض کنید یک کانال تازه تاسیس دارید که تنها 30 نفر عضو دارد و شما قصد دارید کانالتان را در سایر کانال های تبلیغ نمایید. قاعدتا کاربران وقتی عضو یک کانال می شوند اگر ببینید این کانال تعداد اعضای خیلی کمی دارد به ماندن در کانال ترغیب نخواهند شد و بدین ترتیب شما کاربران را از دست می دهید. اینجاست که می توانید با اد تعدادی ممبر فیک برای شروع کار اعضای خود را بالا برده و پس از آن نسبت به جذب اعضای واقعی اقدام نمایید.

 

چگونگی شناسایی کانال هایی که ممبر فیک دارند؟

تشخصی دادن کانال هایی که ممبر فیک دارند کار آسانی نیست. در قدم اول به تعداد اعضای کانال نگاه کنید سپس بازدید چندتا از پست های کانال که از انتشار آن ها چند ساعتی گذشته است را بررسی نمایید. تفاوت بازدید میانگین پست ها با اعضای کانال نباید خیلی زیاد باشد. البته این مساله هم فراموش نشود که همه اعضای یک کانال همواره آنلاین نیستند. به عنوان مثال کانالی که 10 هزار نفر ممبر دارد باید حداقل حدود 2 هزار بازدید داشته باشد.

با توجه به اینکه برخی از کانال ها اقدام به خرید بازدید نیز می کنند لذا در این زمینه هم نمی توان اطمینان قطعی حاصل کرد. توصیه می کنیم در صورتی که قصد ارائه تبلیغ به یک کانال را دارد ، ابتدا یک تبلیغ کوچک بدهید تا بتوانید بازدهی آن کانال را بصورت واقعی بررسی نمایید.

 

 

برای خرید ممبر فیک تلگرام کلیک نمایید.

 

 

به زیفا امتیاز دهید
admin
دیدگاه کاربران
11 دیدگاه
 • محمد 23 آبان 1397 / 11:19 بعد از ظهر

  ممبر فیکم مثل ممبر واقعی اددش زمانبره یا اینکه درجا ادد میشه؟؟

  • رضا ترکی 24 آبان 1397 / 1:22 قبل از ظهر

   سلام
   اد ممبر فیک خیلی سریع اتفاق میافته

 • محمدرضا کریمی 23 آبان 1397 / 11:27 بعد از ظهر

  مرسی عالی بود
  به نظرم اگه در رابطه با طرز افزایش ممبر واقعی (با تبادل زدن و …) هم توضیح بدید

 • محمدجواد 23 آبان 1397 / 11:48 بعد از ظهر

  ممنون از مقالتون
  ممبر واقعی فقط از تبلیغات بدست میاد؟

  • رضا ترکی 24 آبان 1397 / 1:23 قبل از ظهر

   سلام
   قاعدتا بهترین روش تبلیغات است

 • مهدی 25 آبان 1397 / 1:38 بعد از ظهر

  واقعا مطلب جامع و عالی بود و سوالی بود که مدتها فکر من و مشغول کرده بود، خیلی ممنون از شما بابت این مطلب جامع و پر محتوا.

 • علی محمدی 25 آبان 1397 / 4:26 بعد از ظهر

  ممنون از مطلب مفیدتون لطفا درباره چگونگی افزایش ممبر واقعی نیز مطلبی منتشر کنید

 • محمد 26 آبان 1397 / 0:28 قبل از ظهر

  بسیار عالی بود اما ایا تلگرام قادر هست ممبر های فیک رو شناسایی و حذف کنه؟

  • رضا ترکی 26 آبان 1397 / 4:03 بعد از ظهر

   سلام.
   همانطور که در مقاله هم ذکر شده ، تلگرام نسبت به شناسایی و حذف اکانت های مجازی و فیک اقدام می نماید.

 • Mehran 23 شهریور 1398 / 6:18 بعد از ظهر

  سلام رباتی رو دارید معرفی کنید که ممبر های فیک رو پاکسازی از کانالم؟

  • admin 7 مهر 1398 / 12:08 بعد از ظهر

   با سلام و خسته نباشید. لطفا از طریق سایت ها ارائه خدمات تلگرامی و ربات پیگیری فرمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *