ریپورت چت تلگرام چیست؟

ریپورت چت تلگرام چیست؟

ریپورت چت تلگرام چیست؟

یکی از مشکلات مهم کاربران تلگرام ریپورت شدن یا اسپم می باشد. تلگرام که یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی می باشد و از امکانات جذاب و متنوعی برخوردار است ، برای امنیت کاربران و راحتی آن ها قوانین خاصی را دارد که بعضی مواقع با سخت گیری های خاص موجب محدود شدن کاربر می باشد.

 

ریپورت تلگرام به دلیل عدم رعایت این قوانین صورت می گیرد. یکی از محدودیت ها ، عدم امکان پیام به شماره های ناشناس می باشد و شما تنها می توانید به مخاطبین متقابل (Mutual Contacts) و گروه هایی که در آن عضو هستید ، پیام ارسال کنید. در صورت پیام دادن به افراد ناشناس با خطای ” Sorry you can only send message to mutual contacts at the moment ” مواجه خواهید شد.

 

از نظر تلگرام ، ناشناس فردی می باشد که شماره شما را در دستگاه خود ذخیره نکرده باشد. درصورت پیام به این افراد ، در تلگرام آن ها 2 گزینه افزودن مخاطب ” Add Contact ” و ریپورت کردن شما ” Report Spam ” نمایش داده می شود. کافی است چندین بار این عمل تکرار شود تا اکانت شما محدود گردد.همچنین ارسال یک پیام به بیش از 20 نفر نیز برای حساب مشکل ساز خواهد بود.

 

یکی از نکات مهم در خصوص ریپورت شدن ، رفع ریپورت می باشد. هیچ چیز به اسم رفع ریپورت وجود ندارد و روش هایی نظیر ارسال 10 استیکر و … تماما سرکاری می باشند. برنامه تلگرام با توجه به رمزنگاری شدن و امنیت بالا امکان دور زدن این تنبیهات را نیز از بین برده استو شما تنها می توانید از زمان پایان محدودیت های اکانت خود مطلع شوید.

 

رفع ریپورت تلگرام

مدت زمان محدودیت های لحاظ شده برای اکانت ها متفاوت می باشد و در صورت هر بار تکرار این رفتار از طرف کاربر ، مدت ریپورت ماندن بیشتر خواهد شد و گاهی اوقات چندین ماه طول می کشد. البته شما می توانید با ارسال نامه ای به پشتیبانی تلگرام ، درخواست بررسی مجدد حساب خود را ارسال کنید. برای این کار روش های مختلفی وجود دارد. یکی از این راه ها وارد شدن به ربات اسپم تلگرام می باشد. ربات های تلگرامی کاربردهای فراوانی دارد و در این حوزه نیز کمک رسان می باشد.

 

بعد از راه انداختن ربات ، در صورتی که ریپورت باشید ، زمان آزادی حساب شما از ریپورت اسپم را مشاهده خواهید کرد. سپس با انتخاب گزینه ، ” Ok , Go ahead ”  و بعد ” NO , I will never do any of this ” وارد مرحله ارسال نامه می شوید. در این مرحله می توانید متن پایین را کپی و ارسال کنید و منتظر پاسخ تیم پشتیبانی تلگرام باشید.

 

Dear Telegram Support

.My Telegram account has been spammed suddenly and I can’t send message to any contacts who I don’t have their number, if I am the chat starter
.Kindly please help to fix the issue and finish the spam report
.Best Regards

 

ارسال ایمیل

یکی دیگر از این راه ها ارسال ایمیل به ایمیل پشتیبانی تلگرام می باشد. برای این کار ، متن زیر را ارسال کنید و در قسمت شماره تلفن و آیدی ، اطلاعات اکانت مورد نظر را قرار دهید.

 

Dear support Telegram
Hi .My Account Wrongly Limited for Sending Message to people who i have not they phone number in my contacts. i’m sure that i don’t send spam and annoying messages to no body.please remove my account limitation

………My Phone number : +98

…………@    : My Telegram ID

 


ریپورت چت تلگرام چیست؟

ریپورت چت تلگرام چیست؟

به زیفا امتیاز دهید
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *