ربات تبچی تلگرام چیست؟

ربات تبچی تلگرام چیست؟

ربات تبچی تلگرام چیست؟

شاید برای شما هم مثل خیلی های دیگه اولین بار باشد نام ربات تبچی رو میبینید و بخاهید دقیق  بدانید این ربات چه کار و چه طور کار می کند. تبچی یا تبلیغات چی یکی از پرکاربردترین ربات های تلگرامی می باشد که مدیران کانال ها و گروه های مختلف برای ارسال تبلیغ و پیغام برای کاربران گروه از آن استفاده می کنند. ربات های تبچی کدنویسی شده می باشند و با برنامه نویسی بر روی سرور ها مجازی ثبت می شوند.

ربات‌های تلگرامی مانند یک حساب کاربری می توانند رابطه دو طرفه با مخاطبان داشته باشند و به پیام ها و دستورات مختلف کاربر در هر ساعت و روزی دریافت کرده و به آنها پاسخ دهد.کاربران می توانند در ربات خود دستورات مختلفی مشخص کنند و برای هر کدام جواب مناسب را تعیین نمایند.

کار اصلی تبچی ها ارسال پیام انبوه و تبلیغات به سوپرگروه ها می باشد ؛ بدین صورت که با دادن لینک توسط مدیر ربات ، تبچی وارد گروه ها می شود و مخاطبینی که به آن پیام دهند را نیز عضو گروه های دیگر می کند. این ربات ابزاری برای افزایش ویو ، ممبر و … می باشد. کاربرد ربات ها در تلگرام به حدی مفید هستند که اکثر کانال ها و گروه ها حداقل از یک ربات استفاده می کنند.

 

امکانات ربات تبچی

  • ذخیره و عضو‌شدن لینک‌های گروه
  • ذخیره کانتکت‌ها
  • ارسال پیام به تمامی چت ها
  • فوروارد پیام به تمامی گروه ها و مخاطبان
  • اضافه کردن مخاطبان به گروه
  • خروجی گرفتن از کانتکت‌ها و لینک‌

 

در بعضی مواقع از ربات های تبچی در مسیر درستی استفاده نمی شود. درواقع این ربات ها با ظاهر دخترانه و یا اکانت های فیک وارد گروه می شوند و پیام های نامناسبی را ارسال می کنند. حتی برخی ربات ها با ارسال کلمات رکیک جو گروه ها را عوض می کنند. برای خلاص شدن از دست تبچی ها باید از ربات های مدیریت گروه استفاده کرد که با امکانات خاص خود ، تبچی ها را از گروه اخراج می کنند.

یکی از روش ها فعال کردن قفل تبچی می باشد. با این کار ربات به صورت خودکار ربات های تبچی را شناسایی می کند و از گروه ریموو خواهد کرد. این روش درصد خطای بالایی دارد و ممکن است ربات توانایی تشخیص تمام ربات های تبچی را نداشته باشد.

راه مطمئن تری نیز وجود دارد تا از شر ربات های تبچی خلاص شد. احراز هویت اعضا پس از ورود به گروه باعث می شود تا ربات های تبچی از دیگر اعضا متمایز شوند. تعیین یک سوال و جواب مشخص برای آن باعث می شود تا تبچی با ارسال جواب نادرست از گروه اخراج شود.

 


ربات تبچی تلگرام چیست؟

ربات تبچی تلگرام چیست؟

2/5 - (1 امتیاز)
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *