صفت ها در ووکامرس

f min 1 - صفت ها در ووکامرس

صفت ها در ووکامرس

صفت ها در ووکامرس

از صفت ها در ووکامرس در دو بخش مهم و کاربردی استفاده می شود. هدف اصلی ایجاد بخش صفت ها در ووکامرس نوشتن ویژگی ها و توضیحات خطی برای محصول است. در حقیقت با استفاده از بخش صفت ها جدول مشخصات و ویژگی های یک کالا یا خدمات در سایت درج می شود. جدول مشخصات شامل هر گونه مواردی که توضیح آن برای کاربر مورد نیاز است ، می شود. به عنوان مثال هنگام ثبت یک گوشی تلفن همراه در وبسایتتان جدول مشخصاتی متشکل از حافظه ذخیره ، مشخصات دوربین ، مشخصات باطری و … را درج می نمایید که کاربر با مشاهده آن جدول در یک نگاه با امکانات کلی آن تلفن همراه آشنا شود. این کار با استفاده از بخش صفت های ووکامرس انجام می شود.

شما از طریق صفت ها یا ویژگی ها میتوانید جدول مشخصات محصول را به صورت کامل ایجاد کنید. جدول مشخصات محصول یعنی جزئیات ریز از محصول مورد نظر، که نمونه های زیادی را از آن در سایت های فروشگاهی دیده ایم. مانند تصویر زیر:

 

1 min 13 - صفت ها در ووکامرس

اما استفاده دوم از بخش صفت ها موردی ضروری و تخصصی است. فرض کنید شما می خواهید برای یک محصول متغیرهایی درج کنید که کاربر با انتخاب هر متغیر با قیمتی متفاوت یا عکسی متفاوت مواجه شود. لازم است بدانید قبل از درج آن متغیر ابتدای امر باید در بخش صفت ها آن متغییر را تعریف کنید.

از صفت ها یا ویژگی ها برای معرفی مشخصات فنی و یا سایر ویژگی های محصول مانند رنگ، سایز ، مناسب برای و … استفاده می شود. برای کالاهایی که دارای ویژگی های متغیر هستند نیز از بخش صفت ها استفاده می شود مثلا برای تعریف یک محصول که با تغییر رنگ یا سایز آن قیمت نمایشی آن به کاربر متفاوت باشد ، از بخش صفت های ووکامرس بهره می بریم.

 


 

برای دانلود جزوات آموزشی کار با ووکامرس کلیک نمایید

download min 300x62 - صفت ها در ووکامرس

 

به زیفا امتیاز دهید
مهدی باقرزاده
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.