حضور زیفا در پنجمین نمایشگاه تجهیزات رستوران و کافی شاپ

حضور زیفا در نمایشگاه تجهیزات رستوران و کافی شاپ

حضور زیفا در نمایشگاه تجهیزات رستوران و کافی شاپ

با افتخار به اطلاع می‌رسانیم که شرکت فناوری اطلاعات زیفا به عنوان یکی از شرکت‌های برتر در حوزه فناوری اطلاعات، با هدف توسعه و پیشرفت، در نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات کافی شاپ و رستوران به عنوان میزبان شرکت کنندگان حاضر خواهد بود.

مجموعه نمایشگاه‌های تخصصی بین المللی HRCC، با اهدافی همچون ارتباط مستقیم بین خریداران و تولیدکنندگان صنعت غذا و نوشیدنی، طراحی و برگزاری می‌گردد. در این نمایشگاه‌ها، استفاده از تجهیزات مدرن در صنعت غذا و نوشیدنی به منظور تامین ایمنی و سلامت غذا، نقش اساسی دارد و باعث کاهش هدررفت منابع می‌گردد.

این نمایشگاه‌ها به عنوان مرکز گردهمایی سالانه برای تمامی متخصصان و فعالان این صنعت، فرصتی را فراهم می‌سازند تا با یکدیگر آشنا شوند. این امر منجر به کاهش ریسک سرمایه‌گذاری در صنایع مختلف می‌شود. به بیان دیگر، مجموعه نمایشگاه‌های طراحی شده در HRCC، به بازدیدکنندگان امکان ارتباط تجاری با کلیه اقلام، تجهیزات، لوازم مصرفی، مواد اولیه و سایر اجناس را فراهم می‌سازد. همچنین، حضور و غرفه‌داری صنایع و صنف‌های همگن در این نمایشگاه‌ها، امکان ایده‌گرفتن و پیاده‌سازی توسط مغازه و یا واحد تولیدی غذا و نوشیدنی را برای آنها به ارمغان می‌آورد.

شرکت فناوری اطلاعات زیفا در این نمایشگاه با حضور خود، آمادگی خود را در ارائه راهکارهای فناورانه و نوآورانه در حوزه فناوری اطلاعات به ارمغان خواهد آورد. از همه علاقه‌مندان به این حوزه دعوت می‌کنیم تا در غرفه ما در این نمایشگاه حضور یابند و با خدمات برتری که ارائه می‌دهیم، آشنا شوند.

 

تاریخ برگزاری: ۲۰ الی ۲۳ تیر ماه

زمان برگزاری: ۱۱ تا ۱۸ عصر

محل برگزاری: تهران – مرکز نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب

غرفه زیفا: راهروی اصلی، سالن A6

 

منتظر دیدار شما در این نمایشگاه بزرگ و مهم هستیم.

 

با احترام،
تیم فناوری اطلاعات زیفا

4.8/5 - (23 امتیاز)
آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *