همکاری فناوری اطلاعات زیفا با رویداد ملی اکسیر

همکاری فناوری اطلاعات زیفا با رویداد ملی اکسیر

با افتخار اعلام می‌کنیم که شرکت فناوری اطلاعات زیفا به عنوان یکی از پیشروان در زمینه فناوری اطلاعات و نوآوری، با همکاری در جشنواره ملی دانش‌آموزی اکسیر در راستای ایجاد و ترویج ارزش‌آفرینی و مهارت‌های STEM اقدام به همکاری می‌نماید.

 

نگاهی به جشنواره:

این جشنواره از سلسله جشنواره‌های مسئله محور با موضوعات STEM، مالکیت‌فکری و ارزش‌آفرینی در موضوعات اختراع، کسب‌وکار و نوآوری اجتماعی تشکیل شده است. جشنواره ملی دانش‌آموزی اکسیر با شعار ارزش آفرینی به عنوان یک رویداد دانش‌آموزی مسئله محور، به منظور حل مسائل مرتبط با حوزه‌های انرژی و محیط‌زیست، سلامت و امنیت غذایی، بازی و سرگرمی، اقتصاد دیجیتال، عرصه اجتماعی و با مسئله ویژه حکمرانی طراحی شده است. ضمن تأکید بر ثبت اختراع به عنوان مهم‌ترین اقسام مالکیت‌فکری، طرح‌های ارسالی به نوآوری و بدیعی نیز دعوت می‌شوند. ارائه مفاهیم صرفه اقتصادی، قابلیت تجاری‌سازی و اثرگذاری اجتماعی نیز از جزئیات حائز اهمیتی است که در طراحی طرح‌ها به آن توجه خواهد شد.

 

اهداف جشنواره:

هدف اصلی این جشنواره ترویج مهارت‌های علمی و فنی، ارتقاء مفاهیم اختراع و نوآوری، تشویق به حل مسائل و چالش‌های اجتماعی و صنعتی، ترویج مالکیت‌فکری و تجاری‌سازی آثار دانش‌آموزان است. این رویداد به دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه سراسر کشور امکان می‌دهد تا دستاوردهای خود را به نمایش بگذارند و در مسیر شکوفایی مهارت‌هایشان پیشرفت کنند.

 

مخاطبین جشنواره:

– دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه سراسر کشور (دبیرستانی‌ها)
– کسانی که به دنبال دیده شدن و برجسته سازی دستاوردهایشان هستند
– کسانی که علاقه‌مند به ارتقای مهارت‌های خود هستند

ما با توجه به ارزش‌های نوآوری و ارتقاء مهارت‌های فنی و علمی، افتخار داریم که به عنوان همکار اصلی در این رویداد شرکت کنیم و دانش‌آموزان را در ارائه طرح‌های خلاقانه و نوآورانه تشویق و حمایت کنیم.

 

با احترام،

تیم فناوری اطلاعات زیفا

 

 

رویداد ملی اکسیر

رویداد ملی اکسیر

 

4.7/5 - (15 امتیاز)
آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *