غرفه زیفا در سیزدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

غرفه زیفا در سیزدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال

فناوری اطلاعات زیفا، در سیزدهمین نمایشگاه ملّی رسانه‌های دیجیتال با شعار «فرهنگ، فناوری، زندگی هوشمند» حضور یافت. از همه همراهان زیفا دعوت می‌کنیم تا با حضور خود در نمایشگاه و بازدید از غرفه این مجموعه، مایه دلگرمی ما باشند.

تاریخ برگزاری: ۱۶ الی ۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۱

ساعت بازدید: ۱۰ صبح الی ۱۸ عصر

آدرس غرفه: شبستان اصلی مصلی امام خمینی (ره)، درب ورودی ۱۹، روبه‌روی محراب

 

تخفیف ویژه زیفا به بازدیدکنندگان

به مناسبت برگزاری نمایشگاه، تمامی خدمات طراحی سایت زیفا برای کاربران، به مدت یک هفته شامل تخفیف ۵۰ درصدی خواهد بود. لازم به ذکر است این تخفیف، به طور ویژه برای بازدیدکنندگان از غرفه زیفا در نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

 

معرفی نمایشگاه ملّی رسانه‌های دیجیتال

سیزدهمین نمایشگاه ملّی رسانه‌های دیجیتال با شعار «فرهنگ، فناوری، زندگی هوشمند» و با رویکرد فراهم سازی امکان حضور و تعامل بازیگران اصلی زیست بوم فرهنگ و هنر در فضای مجازی و با نگاه توسعه کسب و کار های دیجیتال، ایجاد قراردادهای مشارکتی و زمینه‌سازی آشنایی مشاغل این حوزه با هم آغاز به کار نمود.

نمایشگاه رسانه‌های دیجتال، سال‌هاست در کشور ایران با هدف حمایت از کسب و کار های فناوری اطلاعات، معرفی الگوهای رونق این حوزه، معرفی آخرین دستاوردهای IT و تعامل کسب و کار ها با حاکمیت برگزار می‌شود. به این ترتیب، کسب و کار ها می توانند به منظور هم افزایی و ارتباط گیری با هم، تعیین راهبردهای جدید بازاریابی و معرفی بهتر خود از این نمایشگاه بهره ببرند.

5/5 - (14 امتیاز)
آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *