تفاهم نامه و همکاری فناوری اطلاعات زیفا با خانه خلاق دال

تفاهم نامه و همکاری فناوری اطلاعات زیفا با خانه خلاق دال

به منظور ایجاد و گسترش و همفکری و همکاری های برگزاری رویداد و طراحی سایت و خدمات فضای مجازی با افتخار تفاهم نامه ای مابین فناوری اطلاعات زیفا و خانه خلاق و نوآوری دال توافق گردیده است. با این تفاهم نامه، طرفین حد اعلامی تلاش خویش را در جهت گسترش توان ملی در راستای نوآوری و خلاقیت در فضای مجازی گذاشته و از هیچ کوششی در این جهت خودداری نخواهند کرد.

خانه خلاق دال در صدد تبدیل جامعه به مکان بهتری برای زندگی پدید آمد و در این مسیر دستگیر کسب و کارهای متعددی بوده است. دال برای حل مسائل اجتماعی، به فناوری های نرم از جمله هنرهای تجسمی، فیلم و انیمیشن، انواع تولید محتوا، تبلیغات و مارکتینگ، آموزش، میراث فرهنگی و … روی می آورد. به این ترتیب، سیستم های اجتماعی فعلی را به نوعی متحول ساخته تا به نوآوری اجتماعی منجر گردد. چیزی که دال بدان باور دارد نیاز به فرهنگ نوآوری است. یعنی فرهنگ ارتباط، همکاری و توسعه جمعی ایده ها!

در نهایت، خانه خلاق دال مکانی است که به ایده پردازان اجازه می دهد با سرعت بیشتر و کارایی بهتر در مسیر خود پیش بروند. به بیان دیگر، دال قصد دارد بستر مناسبی را برای افراد به وجود آورد تا بتوانند دنیا را برای همه به جای بهتری تبدیل کنند. از مؤسسات و خیریه ها گرفته تا افرادی که تمایل دارند کارآفرین اجتماعی باشند!

5/5 - (10 امتیاز)
آیدین سلیمان بیگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *