نکات مهم پس از طراحی وبسایت

نکات مهم پس از طراحی وبسایت

نکات مهم پس از طراحی وبسایت

همواره یک سایت جدید می تواند به کسب و کار شما رونق بخشد ، اگر برای سایت برنامه درست و خاصی داشته باشید و بر پایه ی سئو باشد تاثیر این برنامه ریزی را در کسب و کار خود مشاهده خواهید کرد. شما با تیکه بر محتوا و تجربه کاربری خوب می توانید رتبه و نرخ تبدیل خود را تقویت کنید. اما اگر بخواهید فقط به سایت تکیه کنید انتظار رشد و بهبود را از آن نداشته باشید.

فناوری اطلاعات زیفا در این مطلب قصد دارد 6 کار را که همه ی وبسایت ها بعد از راه اندازی باید انجام دهند را برای شما شرح دهد ؛ با ما همراه باشید :

تداوم تولید محتوا

اگر شما در حوزه ی بازاریابی دیجیتال مطالعاتی داشته باشید ، احتمالا باید این جمله را شنیده باشید که ” تولید محتوا اساس سئو و سایت است. ” همیشه مردم به خاطر مجتوای یک وب سایت است که به آن ورود می کنند ، این مجتوا می تواند پند و نصیحت باشد و یا سرگرمی و بازی و… به هر حال باید محتوای شما محتوایی خاص و مفید باشد.

یکی دیگر از حوزه هایی که نیازمند بروزرسانی است ، بخش وبلاگ وب سایت شماست. احتمال اینکه مقاله نویسی شما به صورت روزانه ، هفتگی و یا ماهانه باشد ، اما این فرقی نمیکند شما باید سعی بر این داشته باشید تا محتوایی جدید و به روز در سایت خود منتشر کنید. زمانی که شما محتوایی را داخل سایت خود منتشر میکنید خزنده های گوگل مجددا روی سایت شما میخزند و زمانی که شما به طور مداوم و منظم محتوای خود را به روز کنید ؛ زیرا اگر به روز باشید کاربران مجددا به سایت شما مراجعه خواهند کرد.

اجتماعی باشید

شبکه های اجتماعی برای مشاغل و کسب و کار های اینرنتی بسیار حائز اهمیت است. توصیه ی ما به شما این است که لازم نیست همه ی پلتفرم ها را امتحان کنید. بهترین راه این است که واقع بین باشید و به منابعی که در اختیار دارید توجه کنید و ببینید مخاطبان شما کجا هستند تا روی 1 الی 3 پلتفرمی که واقعا به درد شما میخورد تمرکز کنید.

به طور مرتب اخبار وب سایت خود را بروز رسانی کنید و تولید محتوا کنید تا بتوانید کاربر و مشتری پای ثابت برای خود داشته باشید. از طریق محتواهایتان تعامل داشته باشید و کسب و کار خود را در ذهن مخاطب حک کنید. یک حضور با کیفیت روی شبکه های اجماعی بدان معناست که می توانید کاربران را تبدیل به مشتری دائمی و پای ثابت خود کنید و به این ترتیب مشتری هایی وفادار جمع کنید. هزینه برای مشتری های وفادار نسبت به ارزشی که تولید می کنند کمتر از مشتری های گذرا و دفعه اولی می شود.

لیست شدن در فهرست های تجاری

به صورت هوشمندانه از دایرکتوری ها استفاده کنید تا رتبه محلی شما بهتر شود و بتوانید برای سایت خود ترافیک بگیرید.با اینکه متخصصان سئو در استفاده از دایرکتوری ها زیاده روی کرده اند اما هنوز بعضی از آن ها ارزش خود را حفظ کرده اند و اطلاعات آنها برای آنها بسیار حائز اهمیت است.

خیلی از دایرکتوری های با کیفیت و رایگان هم هستند و فقط کافی است کمی زمان بگذارید و کسب و کار خود را در آن ها ثبت کنید. اگر سایت شما فعالیتی در سطح جهانی داردمی توانید از دایرکتوری های زیر استفاده کنید.

  • Google My Business
  • یاهو
  • Yell
  • Local
  • FreeIndex
  • Scoot
  • 192

به علاوه دایرکتوری های محلی یا مختص حوزه کاری شما.

افزودن بخش نظرات

بخش نظردهی سایتها باعث اعتمادسازی میشود و به مشتری های بالقوه نشان می دهد که کسب و کار شما مهشور است و مردم کسب و کار شما را می شناسندکه برای شما نظر گذاشته اند. حالا که هر کسی میتواند یک سایت طراحی کند و در عرصه وب حضور پیدا کند ، کاربرها دوست دارند از قابل اعتماد بودن سایتی که میخواهند پولشان را در آن خرج کنند و اطلاعات شخصی خود را بدهند اطمینان حاصل کنند. اگر در جای درستی از کاربران نظر بگیرید ؛ روی کسب و کارتان اثر مثبت میگذارد . کما اینکه پروفایلهای متوسطی رو میتوانید روی صفحه نتایج جستجوی گوگل مشاهده کنید که ستاره های طلایی دارند و نشان میدهد مشتریها به شما اعتماد کرده اند و خدماتتان مفید بوده است.

نگاه به گزینه های تبلیغاتی

یکی از راه های مفید برای جذب مشتری سئو کردن وب سایت می باشد. میتوانید برگشت سرمایه بلند مدت داشته باشید. اساسا برگشت سرمایه بلند مدتی که از نرخ تبدیل به مشتری بدست می آید خیلی ارزان تر از چیزی است که از تبلیغات میتوانید داشته باشید. اما بد نیست همیشه نیم نگاهی هم به گزینه های تبلیغات داشته باشید و اگر میتوانید تعداد بازدیدکننده هایتان را تقویت کنید.

بیشتر به چشم انداز تبلیغات آنلاین نگاه کنید و فقط معطوف به ادوردز نشوید. خیلی از مشتری ها اخیرا بیشتر به گزینه های دیگر مانند تبلیغات شبکه های اجتماعی جذب میشوند و کمتر روی ادوردز خرج میکنند. فقط با 200 هزار تومان میتوانید بیشتر از 1000 کلیک بگیرید ، روی فیسبوک که قیمت هر کلیک 1000 تومن است در حالی که نرخ کلیک روی تبلیغات فیسبوکی به بیش از 19% میرسه و نرخ تبدیل به مشتری خیلی خوبی داراست.

توجه به Analytics ( آنالیتیکس )

نصب و بررسی Google Analytics از این جهت می تواند به شما کمک کند که در مسیر درست و صحیح قرار بگیرید و متوجه کار های اشتباه خود شوید. میتوانید اطلاعاتی مانند تعداد کلیک‌ها و جزئیاتی مثل صفحات محبوبتر و مدت زمانی که مشتریها روی صفحات محبوب‌تر تمرکز می کنند و اینکه ترافیک از کجا می آید و قبل از تبدیل شدن از چه قسمتهایی دیدن کردند را از طریق گوگل آنالتیکس بدست بیاورید. حتما باید سایت خود را سالم نگهدارید تا بتواند پیشرفت کند و همان چیزی را که مشتریها توقع دارند بازتاب بدهد.

 

برای سفارش طراحی وبسایت و تماس برای مشاوره با متخصصین زیفا کلیک کنید

 

به زیفا امتیاز دهید
پشتیبانی زیفا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *