ترفند های افزایش لایک اینستاگرام

ترفند های افزایش لایک اینستاگرام

ترفند های افزایش لایک اینستاگرام

ترفند های افزایش لایک اینستاگرام ؛ شبکه اجتماعی اینستاگرام از سال 2012 شروع به کار کرد اوایل فقط شبکه اجتماعی جهت پست کردن عکس بود و سپس توسط مارک زاکربرگ خریداری شد و از آن زمان به یک شبکه اجتماعی ارتباط جمعی و انتشار ویدیو و عکس تبدیل شد که در دقیقه حدود هزاران عکس و ویدیو در این شبکه اجتماعی پست می‌شود و هزار ها پیام ( Direct Message ) بین کاربران این شبکه اجتماعی تبادل می‌شود.

شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی جهان است که کاربران زیادی دارد که از این کاربران زیاد 7/5 میلیون حساب کاربری و پیج برای ایرانیان می‌باشد کاربران ایرانی اینستاگرام روز به روز در حال افزایش است و 31% کاربران ایرانی شبکه اجتماعی اینستاگرام را خانم ها و 21% این کاربران ایرانی را آقایان تشکیل می‌دهند. اینستاگرام شبکه اجتماعی می‌باشد که بسیاری از افراد با عنوان بلاگر و یا اینفلوئنسر در آن مشغول به کار و جذب فالوور و کسب درآمد می‌باشند و کسب درآمد آن ها وابسه به لایک هایی است که می‌گیرند و فالوور هایی است که جذب می‌کنند.

فناوری و اطلاعات زیفا قصد دارد در این مطلب به شما ترفند های افزایش لایک اینستاگرام را به شما آموزش دهد ؛ با ما همراه باشید.

استفاده از هشتگ های مرتبط با محتوا

یکی از راه های ساده و اساسی در دیذه شدن محتوا و پست شما در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام استفاده از هشتگ و برچسب متناسب با عکس و ویدیو های منتشر شده می باشد. توجه داشته باشید که با آپدیت جدید اینستاگرام و افزوده شدن قابلیت دنبال کردن هشتگ ها باید در استفاده از هشتگ ها هوشیار تر عمل کرد چرا که اینستاگرام پست هایی را که ارتباط خاصی با یک هشتگ را ندارد از بین پست های درون آن هشتگ حذف می‌کند و شما از این امر خبر ندارید و پست شما در دسته بندی آن هشتگ قرار نمی‌گیرد و به بقیه کاربران نشان داده نمی‌شود. پس در استفاده از هشتگ ها برای پست هایتان بسیار هوشمندانه عمل کنید و از هشتگ های مرتبط استفاده کنید.

انتشار پست ها در زمان مناسب

یکی از مهم ترین عناصر برای الگوریتم های اینستاگرام انتشار محتوا و پست در زمان مناسب و مشخص می باشد. شما برای بهتر دیده شدن در اینستاگرام می توانید پست های خود را در زمان های شلوغ یا اصطلاح ساعت ترافیک منتشر کنید.

در ایران این زمان را می‌توان ساعت پنج تا هفت عصر و یازده شب به بعد گفت همچنین در زمان مدارس ، بعد از تعطیلی زمان مدرسه بهترین زمان برای پست گذاری می‌باشد اگر کاربرانی با رنج سنی پایینی دارید.

درج کامنت زیر پست های دیگران

یکی دیگر از ترفند های افزایش بازدید از پیج شم ، نظر دادن در زیر پست های دیگران است این امر به شما کمک می‌کند تا کاربران فعال شما را بشناسند و با نظر دادن و لایک کردن پست های شما آمار لایک و کامنت های شما را بالا برده که این امر بسیار می‌تواند در شناخته شدن شما موثر باشد و در نتیجه باعث کسب درآمد شما از طریق اینستاگرام شود.

زیبا سازی پیج

شما می‌توانید با زیبا سازی پیج اینستاگرامی خود از کاربران اینستاگرامی لایک های فراوانی دریافت کنید چرا که ظاهر و زیبایی بصری یک پیج اینستاگرامی برای کاربران بسیار مهم و حائز اهمیت است و هرچه یک صفحه اینستاگرامی جذاب تر باشد کاربر بیشتر جذب آن می‌شود و آن را دنبال می‌کند و پست هایش را لایک می‌کند.

اینکار زیاد سخت نیست و فقط کافیست عکس های بی کیفیت نگذارید و حتما در آن کپشن یا تبلیغ پیج های دیگری وجود نداشته باشد زیرا با اینکار به آن پیج اعتبار می دهید و از اعتبار خودتان کم خواهید کرد و بهتر است که یک لوگوی زیبا برای پیج خود بسازید و در تمام پست های خود آن لوگو را قرار بدهید.

بهره مندی از فیلتر های جذاب

استفاده از فیلتر های زیبا و جذاب بر روی عکس ها یکی از ترفند های بسیار مهم برای جذب شدن کاربر به پست شما و در نتیجه گرفتن لایک از آن ها می ‌باشد اگه نمی‌ دانید که چه فیلتر هایی برای کاربران جذاب است فقط کافیست تا نیم نگاهی به پیج های معروف و مهم اینستاگرامی بزنید تا بفهمید و از آنها بهره ببرید؛ بسیار ساده است یک فیلتر جذاب می‌تواند به راحتی برای شما لایک های بسیاری را بیارد.

 


برای دیدن خدمات اینستاگرام کلیک کنید.

3.9/5 - (9 امتیاز)
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *