موارد مهم سئو در طراحی سایت

موارد مهم سئو در طراحی سایت

موارد مهم سئو در طراحی سایت

موارد مهم سئو در طراحی سایت | مبحث سئو در طراحی سایت هر روز در حال تغییر و تحول می باشد و روش های قدیمی برای سئوی وبسایت در حال از بین رفتن می باشد و جای خود را به روش های جدید و نوین می دهد و تاثیر خودشان را بر سایت از دست می دهند برای اینکه از سایر رقبا عقب نمانید باید از روش های جدید و پیشرفته برای طراحی و سئو سایت استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره سئوی وب سایت به مقاله ی ده نکته کلیدی سئو از نظر گوگل نگاهی کنید. با فناوری اطلاعات زیفا در این مطلب همراه باشید.

همان طور که می دانید یکی از روشهای برتر برای بالا بردن رتبه و ترافیک سایت استفاده از علم سئو می باشد امروزه بیشتر شرکتها برای اینکه به رتبه های بالای جستجو برسند روی سئوی سایت خود هزینه های بزرگی را در نظر می گیرند و بر روی سئوی سایت بیشتر تمرکز کرده اند .در ادامه به تعدادی نکات در رابطه با طراحی وبسایت سئو که در آینده ای نزدیک باید بیشتر به آنها توجه داشته باشیم.

8 نکته مهم در رابطه با سئو در طراحی سایت

1- بار ها در رابطع با تاثیر محتوا بر روی سئو سایت حرف زدیم ولی آنقدر مهم می باشد که باید باز هم تامید کنیم که محتوا در طراحی سایت سئو بسیار مهم می باشد. هر روز سایت خود را بر اساس موضوع آن بروز کنید و مطالب جدید وارد سایت نمایید . الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۱۵ بر این اساس بروز رسانی خواهند شد که وب سایت باید محتوای خوب و کافی و در ضمن مناسب با موضوع سایت داشته باشد.

2- بیشتر موتور های جستجو به خصوص گوگل به کاربر پسند بودن طراحی سایت سئو اهمیت می دهد پس توصیه ما در اینجا می تواند این باشد طراحی سایت بر اساس اصول سئو رعایت کنید و هم چنین بر پایه ی دانش روز دنیا پیاده سازی نمایید. توجه داشته باشید در طراحی سایت شیوه ای را به کار ببرید تا توسط بیشتر مرورگرها ی معروف پشتیبانی شود.

3- یکی دیگر از نکات مهم در رابطه با سئوی سایت در آینده می تواند سرعت سایت باشدکه همیشه یکی از المان های رنکینگ وب سایت به شمار می رفته است پس سرعت لود شدن وب سایت را بر روی کامپیوتر و هم چنین بر روی موبایل ( اگر از طراحی سایت ریسپانسیو استفاده کرده باشید ) تست کنید . برای تست سرعت وب سایت می توانید از نرم افزار Page Speed گوگل استفاده کنید.

4- از دیگر نکات جالب و اساسی که باید همیشه برای سئوی وب سایت فعال باشد ؛ فعالیت در سایت های اجتماعی باشد.به دلیل بالا بودن کاربر در این نوع از وب سایت ها می تواند در سئوی سایت بسیار تاثیر گذار باشد برای این کار بهتر است وب سایت های اجتماعی را که مرتبط با کسب و کار شما است را انتخاب و در آنجا شروع به فعالیت کنید.

موارد مهم سئو در طراحی سایت

5- اساس کار گوگل به این گونه است که سایتی را دوست دارد که به کاربرانش بسیار اهمیت می دهد و تمام اطلاعاتی را که در سایت وجود دارد برای کاربر مفید می خواند پس در راه رساندن اطلاعات مفید به کاربران سایت خود بیشتر بکوشید بهتر است سایتی را طراحی نمایید تا کاربر وقت بیشتری را در وب سایت بگذراند و وب سایت شما را به عنوان یک منبع اطلاعاتی بداند و برای بارهای متوالی وارد وب سایت شود.

6- به این موضوع توجه داشته باشید که تمام کارهای خود را برای سئوی سایت با نظارت متخصص سئو انجام دهید از بک لینک در درون مطالب گرفته تا بک لینکهای دیگر و هم چنین تولید محتوا بر اساس اصول سئو و غیره.

7- نکته ی حائز اهمیت دیگر این است که وب سایت خود را با سبک های جدید و کاربر پسند طراحی نمایید امروزه آمار نشان داده است وب سایت های دو بعدی برای کاربران خوشایند است و آنها از این نع از وب سایت ها راضی می باشند.

8- از دیگر مباحث مهم در رابطه با سئو این است که در طراحی سایت باید سئوی محلی وب سایت را نیز در نظر بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئوی محلی به مقاله معرفی الگوریتم کبوتر گوگل مراجعه کنید.


موارد مهم سئو در طراحی سایت

به زیفا امتیاز دهید
پشتیبانی زیفا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *